Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Aki túrkál másnak a pénztárcájába,tehát mindig mondja hogy ezt nagyon sokért vetted,én tudtam volna kevesebbért is..
2020. okt. 3. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nincs élete.
2020. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
79%
Ez legyen az én bajom, ne az övé...
2020. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Én is ilyen voltam, de rájöttem, hogy nem lehet mindenki olyan profi mint én. Ismerős vett Swiftet 400 ezerért klíma nélkül én meg 220 ért klímával és faxa felnikkel.


Most úgy vagyok ha mondja ismerős, hogy mit vett 20 ezerért én mondom neki, hogy milyen jól jártál, holott én azt a cuccot meg 4 ezerért vettem . Ilyen volt a kalaptartó is a Fiestába :D bontóba vettem, letisztítottam és puff jól jártam.

2020. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Spórolós és másra is ezt akarja ráerőltetni, de csak jót akar, de nem a saját pénze szóval nem sok köze van hozzá. Mondhatná finomabban és anélkül, hogy belenyúlna. Lehet ezzel szeretne tanácsot adni, hogy megfontolhatnád mit veszel és mennyiért. Ő biztos szívesen segítene ebben :D
2020. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!