Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire gáz lenne, hogy...

Ennyire gáz lenne, hogy éjjeli őrként dolgozom?

Figyelt kérdés
Egy lakókocsis kemping, 2 nap munka, 2 nap pihenő van. 12 órát kell ott lenni naponta. Én éjszaka vagyok. Nagy pénzt nem kapok érte, de nem is kell érte megszakadni, nincs nagyon itt az üzemeltető se, lehet tanulni, vagy egy jót beszélgetni a lakókocsisokkal. Kis faházban van az iroda, szeretek ott lenni. Viszont anyám, nagynéném szerint ez nem munka, ez így szar, úgy szar, semmire kellő vagyok, mert nem gyárban dolgozom 3 műszakban, stb. Pletyka tárgya vagyok állandóan, meg csak érettségim van, s hogy ez milyen gáz. Sokat köszönhetek ennek a munkahelynek, előtte egy önbizalom hiányos, emberek előtt nehezen megnyíló valaki voltam. Gáz ez? Nem költöztem még el, ez tény, de autót is magamnak vettem, magam tartom fent, nem rakták a seggem alá, mint az unokatestvérémnek 30 évesen példának okáért. Egyszerűen nem értem, nem vagyok bűnöző, drogdiller, miért nem az jó egy anyának, ha a gyereke boldog lehet? 22/F
2020. okt. 4. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Hé, szereted és megélsz belőle. Akkor ez egy nagyon jó munka.


Anyudékat tojd le magasról.

2020. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szó-szó. Fater segít, ha úgy van, önzetlenül. Neki köszönhetem ezt a munkahelyet is. Elmentem volna gyárba is, de válaszra se méltattak.
2020. okt. 4. 18:39
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A munka sosem szégyen. Ezt ne feledd el. Ha tetszik amit csinálsz, csináld. A te életed, te éled!
2020. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Szóval csak egy érettségid van, úgyhogy húzz el a gyárba a szalag mellé...

Nem esett még le nekik, hogy oda még a 8 általános se mindig kell?

2020. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Érdekes az anyám amúgy. Folyamatos bűntudatot kelt bennem, mert mentem el rögtön érettségi után egyetemre.
2020. okt. 4. 18:50
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert NEM mentem el*
2020. okt. 4. 18:50
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad irányítani, a saját életedet TE éled. Ő legfeljebb hasznos tanácsokat adhat, de te döntöd el hogy követed-e.
2020. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük. Az se jobb ha olyan melód van ahol széthajtod magad hót fáradt vagy semmire sincs idõd, aztán ha majd meg a saját családod gyereked feleséged issza a levét hogy nincs rá idõd mert dolgozol meg örülsz ha alhatsz. Az se jobb hidd el.
2020. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát a gyárnàl jobb, csak aztán egyszer be ne törjenek. Mert ma már bárki lehet őr, de kevés ember van aki tudna is tenni valamit.
2020. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lehet hogy féltenek inkább, öltek már meg őrt nem te lennél az első. Jó most lehet azzal jönni hogy kicsi az esélye, de megtörténhet bármi. De amúgy egy valamire való szakma tényleg nem árt. Ha egyedül kéne élni, akkor is megélnél ebből? És ha lenne családod?
2020. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!