Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor a kedvenc szìnünk...

Amikor a kedvenc szìnünk vàltozik,olyankor a személyiség is formálòdik?

Figyelt kérdés

Csak mert régen a zöld volt a kedvencem,akkor azok a tulajdonságok illettek rám,amiket ahhoz tulajdonìtottak. Utána lett a sárga és ugyanez. Most pedig a piros és sosem voltam magabiztos és most vettem észre hogy miòta a piros a kedvencem magabiztos is lettem.(Ez alatt nem azt értem hogy a piros miatt lettem az) Most a piros szín irja le a személyisegemet.


Lehet hogy ez mind hulyeseg vagy csak en vettem ezt eszre de lehet benne valami es erdekesnek tartom!



2020. okt. 4. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy van benne valami, sőt nem is kevés.

Nem vagyok a témából felkészült, de a színeknek nagy szerepük van az életünkben, még gyógyítanak is a színek segítségével (színterápia)

De ez nagyon-nagyon érdekes, olvasd el, itt választ kapsz:

[link]

2020. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
minden nap változol. Sose vagy ugyanaz, mint az előbb
2020. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is megfigyeltem ezt.

Régen meg voltam őrülve a kék meg sárga színért. Keszekuszább volt az életemről és az életről való elképzelésem is.


Ma sincs velük bajom, azonban sokkal jobban tudok azonosulni a fehérrel és a feketével.

Az ízlésem és a világnézetem is sokkal letisztultabb és határozottabb.

2020. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp, oda-vissza hatás van. A színek is hatnak ránk és olyan színt vestel fel szívesen, amiben jól érzed magad, kifejez, illik a személyiségedhez, hangulatodhoz.
2020. okt. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Nekem ovis korom óta 2 kedvenc színem van, a fekete és a kék. Ennek ellenére átmentem egy komolyabb személyiségváltozáson kamaszkoromban, addig áldozattípus voltam, 16 éves korom körül viszont meguntam az erőszakos családomat és kiépítettem egy magabiztosabb személyiséget. De a kedvenc színek meg az alap ízlésem azok a régiek maradtak.
2020. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!