Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat évek óta...

Miért érzem magamat évek óta 23 évesen olyan öregnek mint egy 50 éves?

Figyelt kérdés

Nem viccelek. Tényleg rettentő öregnek érzem magam. Ami még rontsa a helyzetemet azaz hogy fáj minden egyes csontjaim. Gyengének, kimerültnek érzem magamat.


23F



2020. okt. 7. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Azt hogy csinálod, hogy évek óta 23 éves vagy? :O


A saját testi és lelki egészségedért te vagy a felelős, nem más.

2020. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A háziorvos mit mondott?
2020. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én lelkileg érzem magamat, kb 45-nek, de jól el is beszélgetek kb ilyen korú emberekkel, szóval ettől még jobban ezt érzem, pedig húsz éves vagyok. Nem tudom miért, vannak korombeli barátaim, járok bulizni, jól érzem magamat, kb azt csinálom, amit a korombeliek, stb.

Azt mondják majd kinövöm.

2020. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Mert elhanyagoltad magad. Valószínű rosszul étkezel, valószínű olyan helyen dolgozol ahol az ergonómiai dolgokat nem tartod be, túl terheled magad, gondolom sportolni se sportolsz, meg lemerem fogadni hogy a vitamin meg egyéb ásványi anyagok bevitelére is nagyban teszel rá. Meg úgy az egész életmódod egy nagy nulla. Ez simán odatesz neked, az egészségednek. Még nem késő változtatni.
2020. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Beléd költözött a gonosz.Kezdj el templomba járni,olvass bibliát.Isten meggyógyít.
2020. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Az áteresztő (alias szivárgó, vagy lyukas) bél szindróma legjellegzetesebb tünete. Cushing szindróma is lehetne, de mivel a jelentős túlsúlyt nem említetted, én az előbbire tippelek.
2020. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: 170 cm 49 kg vagyok de mind1
2020. okt. 7. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!