Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek közül a gyerekek közül...

Ezek közül a gyerekek közül kiaz aki leginkább érett hogy lovat kaphasson??? Van egyáltalan közöttük olyan???

Figyelt kérdés

Gazdag szülők gyereki mind de nem tesók hanem unokatesók meg vannak akik tesók.

1. Nevezzük most Bélának. 9 eves és fiú. Lovagol 3 éve de csak hobbiszerűen nem komolyan. Kb heti egyszer néha meg annyiszor se. Pár honapja vágtázik is szabadon de azert amnyira még nem jó. Még alsós a suliba és jól is tanul még most.

2. Ő meg legyen Anna. Ő Béla tesója de már 17 és lánny. Ő 9 éveskora óra már lovagol és versenyez is meg nagyon ügyes megy neki nyert is már. Már rajtengedelye is van. 4-5 tanuló vagyis eléggé jó az is megy neki. És egyépként ugratni szokott versenyen is.

3. Ő is egy lány aki most Mari lesz és most 11. két éve már lovagol de csak mint Béla és nemannyira ügyes mwg nem annira jó tanuló. Egyszer vágtázott csak egyedül de akkor leesett és nyergelni se tud. Ja és Béla meg Anna unokatesóha.

4. A neve neki legyen Pista most 15 es fiú. Komolyan versenyzik is mint Anna meg ő is ügys és nyert meg jól lovagol meg tanulásban is eléggé jó. Meg ő Marinak tesója.. Ő meg díjlovagol (nem mint Anna)

5. Ő Panni lesz. Lány és mégcsak 14 és jól lovagol már ő is versenyzik meg tanulásban is jó me segít a lovardában mint Anna meg Pista de sok különorara jár meg minden dolga van. Ugrik is meg díjlovagol is. Unokatesója Mariéknak és Béláéknak iss.


Ha valaki szeretne meg informáciot akkor irjon mert válaszolok!! Bocs a helyesírasért meg ha nem elégge érthető de nem nagyon jól tudok!! Ja és egyik gyerek én vagyok de nem mondom meg melyk mert legyetek partatlanok es ne azt mondjatok amit akarok hallani!!!



2020. okt. 7. 20:36
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Miert lennék??? Tudom h rosssza hejesírásom de attol mèg semi bajom!!
2020. okt. 8. 11:27
 32/48 anonim ***** válasza:
41%

na akkor én válaszolok. egyikőtöknek sem kell lovat kapni, majd ha felnőttek lesztek, vesztek magatoknak saját jogon, a saját fizetésetekből lovat. addig ott vannak a lovardák.

attól, mert a szülők gazdagok, még nem kell mindent a seggetek alá tenni. lovat sem.

2020. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Mièrt ha van jó lovastudásod meg idöd ès a szűleid meg veszik akkor miert ne?? Ha valki îgy tud felylődni akkor miért lene baj?Tiszteltben tartom a veleményedett végűl is ez vot a kérdés csak kiváncs vok h miért gondolod mert nem értem!!
2020. okt. 8. 11:48
 34/48 anonim ***** válasza:
50%
nem a hejjesírássod (sic!) miatt feltételezik itt az autizmust, hanem a buta rögeszmés témád miatt!
2020. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

Beszélgess ezzel a kérdezővel....


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__10734950-hol-..



(hacsak nem te vagy ez is... :-D)

2020. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Demostmár komojan mem valasxolna vki??? Mi a baj amugy azal kerdéssel?? Meg mi közm hozzà??
2020. okt. 8. 12:09
 37/48 anonim ***** válasza:
26%
Helyesírási szótárat légyszi!
2020. okt. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon gyengén trollkodsz
2020. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Mièrt trolkodnék??? Feltettem egybkèrdést mi ezzel abaj??
2020. okt. 8. 12:46
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Panni és Anna szerintem
2020. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!