Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett elvállalnád hogy egy egész hétvégén keresztül vigyázol a kislányra?

Figyelt kérdés
Tizenegy évesen kezdetem el babysitterkedni. Először egy négy éves lányra vigyáztam. Gyakran találkoztunk. Anyukám egyik barátnőjének a lánya. Egy évig csak rá vigyáztam. Most anyukám azzal a barátnőjével akar elutazni amelyiknek ez a lány a lánya. Már a lány tizenegy éves. De egy egész hétvégére nem meri egyedülhagyni az anyja. Nekem kellene vigyáznom rá. De már két éve nem vigyáztam rá és félek mert nem tudom mi lenne ha elvállalnám. Két éjszakáról lenne szó. A lány jól nevelt. Hagynának több pénzt kajára és nekem is fizetnének. De csak pár óráig vigyáztam még gyerekre és tanulnom is kell. Végzős vagyok. Szerintetek?

2020. okt. 8. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor lehetsz felelős érte, ha elmúltál 18, nem?


Mi van, ha valami történik, és aláírásra van szükség? PL. Baleset és kórházi ellátás. Kell egy meghatalmazás hozzá, igaz?

2020. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!