Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik kibeszélnek a hátam...

Akik kibeszélnek a hátam mögött, azok nem véletlenül vannak a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Néhány köcsögről van szó akik kibeszélnek a hátam mögött, aztán a szemembe teszik a szépet. Ez a saját szegénységi bizonyítványuk, nem?

Előttem legyen nagy a pofájuk. Ha valami problémájuk van akkor azt mondják a szemembe. Nem elégedettek a saját életükkel vagy nem tudom mi van velük. Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni, hiszen ők annak örülnek ha látják, hogy ideges vagyok miattuk.


2020. okt. 9. 18:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
2020. okt. 9. 19:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Rendben, napi kúltúra pipa.😅
2020. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Amikor kell valami akkor jó vagyok mi? Aztán a hátam mögött meg elhordanak mindennek. Röhögtek rajtam, aztán most, hogy már vagyok valaki egyből a haverom akkor lenni mindenki aztán csodálkoznak, hogy hova lett a régi énem. Sz*rok azok akik sz*rban hagytak, csöves kutyák.
2020. okt. 9. 19:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Mond, csak mond. Hallgatunk. Na, most már jobban érzed magad?🐵🙉🙈
2020. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minden hónapban eljatszod.
2020. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérlek, folytasd :D :D xDDD
2020. okt. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdezed vagy mondod? Mert a kérdés úgy jön ki, mintha csak itt szeretnéd kiélni a dühödet.


Egyébként hozzászólva IGEN, de én már csak legyintek egyet és nem engedem közel magamhoz az ilyen embereket.

2020. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!