Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ráakaszkodtam ezzel...

Tényleg ráakaszkodtam ezzel egy új ismerősömre, meg úgy viselkedek vele mintha ezer éve ismernénk egymást, amit a fejemhez vágott?

Figyelt kérdés
Még kb. 1 hónapja beszélgettem valakivel valahol, meg bejelöltük egymást facebookon ismerősnek, aztán mivel azóta nem volt lehetőségem találkozni vele, ezért messengeren kezdtem el neki írogatni. Nem sokat, 2-3 naponta írok neki, és csak 1-5 üzenetet egyszerre. Aztán mégis úgy érzi, hogy úgy viselkedek vele, mintha ezer éve ismernénk már egymást meg barátok lennénk. Néhány üzenet miatt tényleg így viselkedek a másikkal? Meg egy egyetemre járunk, néha megkérem had találkozzunk újra vagy köszönjünk legalább egymásnak, de ez sose jön össze. Mit ronthatok el ennyire?
2020. okt. 10. 05:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki sok, akkor ne erolkodj.

Nehogy pitizz neki, hogy talakozzatok.

2020. okt. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Órai anyagra lenne szükséged, amit leginkább Ő tudna megadni Neked egyedül?! Közös ismerős, aki esetleg tudná pótolni ebben a tekintetben?


Nem lenne jobb, ha rajta keresztül egy közös ismerősötök elérhetőségét kérnéd el Tőle? (Lehet, hogy sok más egyéb elfoglaltsága is akad...)


Nem a Te Személyed "nyomulása" zavarhatja elsősorban, hanem az ÁLTALA HALASZTHATATLANNAK ÍTÉLT TENNIVALÓI/DOLGAI...

2020. okt. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra meg kell kérni, hogy legalább köszönjetek egymásnak az egyetemen?

Tudod mikor írnék neki, azok után, hogy egyszer nem köszönt vissza! Meg ha már a képedbe vágja, hogy zavarja, hogy írsz neki. Szerintem ne írj neki. Ne is töröld, csak hagyd a francba.

2020. okt. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neki igen, annak minösül.
2020. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2-3 naponta 1-5 üzenet? 1 hónap alatt? Ez nem csak néhány üzenet. Nem csodálom, hogy akaszkodásnak vette, ha nem szokott rendszeresen válaszolni neked. Kicsit ritkábban írj, ha nem válaszol, akkor inkább hagyd.
2020. okt. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!