Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyennek képzeltek el egy...

Milyennek képzeltek el egy huszonévest, aki ott tart, hogy nincs egyetlen normális emberi kapcsolata se akivel beszélgetni tudna vagy közös programot szervezni? Mert mindenki menekül inkább tőle, lekoptatja

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságok azok, amik ezt váltják ki szinte mindenkiből?
2020. okt. 10. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Humortalannak, depressziósnak esetleg, nem szórakoztató társaságnak, elönytelen kulsejünek
2020. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Önbizalomhiányos, kétségbeesett
2020. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Én ilyen vagyok és illik rám az első leírása.
2020. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok és rám nem illik... Szerintem tök normális ember vagyok, mint bárki más. Rám mindig mindenki azt is mondja, hogy milyen jó velem beszélgetni, milyen jó a humorom, mindig meghallgatom őket, segítőkész vagyok, kedves stb., aztán mindig csak lekoptatnak, átvernek, kihasználnak. Nincsen egy olyan ember sem a környezetemben, akivel tudnék őszintén beszélgetni, aki támogatna, akire számíthatnék, akiben megbízhatok stb. és ugyanúgy programokat sem tudok szervezni senkivel sem.
2020. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez generációs probléma. Nekem ugyan vannak “barátaim”, de idézőjelbe kell tennem, mert nem egyszer előfordult már, hogy hülyének néztek, ki akartak használni. Egy találkozót összehozni meg kész életmű velük.. Az a baj, hogy nem találok jobbakat, pedig teljesen nyitott, jószívű, humoros ember vagyok.
2020. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1%
Egy sótlan, érdektelen, negatív,sikertelen pöcsnek gondolnám, akinek nincs semmilyen érdeklődési köre, hobbija, emellett valami dögunalmas melója van amit minden lelkesedés nélkül csinál. Ellenkező esetben mondjuk a hobbijai révén tuti, hogy találna legalább haverokat akikkel a közös érdeklődési kör már elég alap az együtt töltött időhöz, beszélgetésekhez.Vagy a munkahelyi eredményeivel vívná ki mások figyelmét,akik azután keresnék a társaságát mert a siker igen vonzó tud lenni sokak, főleg a nők számára.
2020. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Büdös. Nem vicc.
2020. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Vagy öntelt, aki semmit nem tesz, azert, hogy legyen valakije. Vagy hiányosak a szociális készségei, nem tudja, hogyan kell kapcsolatokat kiépiteni.

Nézz magadra mint egy termékre, kinek lennél ” eladható” a jelenlegi formádban?

Ha nincs kereslet, hogyan tudnád attraktivabbá tenni magad a piacon?

A kapcsolatok egy adok kapok dolog

2020. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
#8 komolyan érdekel, aki így gondolkodik, hogy nem undorodik magától. Lehet, én vagyok rosszul bekötve, de hányingerem van attól, hogy árucikknek tekintsem magam.
2020. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Itt mindenki negatív tulajdonságokat említ pedig könnyen lehet hogy nagyon pozitív dolog áll mögötte. Lehet hogy irigyek rád valami miatt. Azt gondolom ez esetben jobb is lenne ha nem foglalkoznál velük mert úgyis csak ártani fognak.
2020. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!