Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire befogadóak az osztrák...

Mennyire befogadóak az osztrák illetve a német emberek tapasztalataitok szerint?

Figyelt kérdés
Önkénteskedni, tanulni, esetleg ezek után dolgozni mennék ki. A nyelvet beszélem.
2020. okt. 10. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire, megvan a saját társaságuk, nincs különösebb szükségük rád. De egyébként különösen Németország sajnos már annyira be van keveredve, hogy ritkán fogsz igazi némettel találkozni.
2020. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fél család kint van, én is készülök No-ba. A rokonok szerint teljesen befogadók.
2020. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha beszéled az anyanyelvüket, dolgozol/tanulsz, van társadalombiztosítási kártyád és nem játszod a bunkó balkáni szerencsétlent, akkor kedvelni fognak.

az osztrákokra szokták mondani, hogy udvariasak, de nem különösebben barátságosak, hát, én nem tudom, nekem legjobb barátnőm itt kinn pont osztrák, nem tűnik barátságtalannak.

2020. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megírtátok a tapasztalataitokat!! :)
2020. okt. 13. 00:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!