Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyvalaki, akit csak...

Ha egyvalaki, akit csak akarsz, felhívna telefonon, ki volna az, és miről beszélgetnél vele?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A hivott szam pillanatnyilag nem kapcsolhato.
2020. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
az apai nagyanyám. meghalt mielőtt elkezdtem a középiskolát, azóta lediplomáztam ugyanazon az egyetemen ahol ő is, ugyanazt végeztem amit ő. elmesélnék neki mindent ami a halála óta történt. nagyon jó lenne megint hallani a hangját.
2020. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy képzésen megismert nő, akivel rendezném a nézeteinket egymással.
2020. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az anyai nagymamám lenne, 12. születésnapomon ment el több, mint 8 éve. Ő volt az, akire mindig számíthattam és mindig tudta mit kell mondani és gyakorlatilag ő nevelt fel, mivel a szüleim állandóan dolgoztak.

Elmesélnék neki mindent, ami ezalatt az idő alatt történt, és elmondanám neki, hogy rettenetesen hiányzik és sokat gondolok rá.

2020. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!