Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mással is van ilyen, vagy...

Mással is van ilyen, vagy csak én vagyok ilyen fura?

Figyelt kérdés
Nem tudok étteremben enni. Úgy értem, kiskoromtól kezdve sokat jártunk étterembe enni, de valahogy az utóbbi időben összeszorul a gyomrom, mikor az evésre kerül a sor, mehetek akármilyen éhesen. Nem undorodom a helytől, finomak, gusztusosak a kaják, de valahogy alig megy le pár falat a torkomon és már nem vagyok éhes, otthon azonban mindig megeszem őket jóízzel, mivel mindig elcsomagoltatom. Miért lehet ez? Mással is előfordul ilyen, észrevett esetleg hasonlót?

2020. okt. 10. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Étteremtől teljesen függetlenül sehol sem szeretek közönség előtt enni. Nem szoktam se munkahelyen, se egyéb hasonló szituációkban.


Kérdés, hogy neked ezzel van bajod, vagy konkrétan az étteremmel. Ennél egy tök üres étteremben egyedül? Én simán.

2020. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, de nekem szociális fóbiám van. Szorongok ha mások előtt kell ennem.
2020. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Alapból mások előtt nem szeretek enni, mert mindig beszólnak valamit. Lassan és az összetevőket szétválogatva eszem, meg az is zavar ha megjegyzéseket tesznek az elfogyasztott adagra.
2020. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Engem igazából semmi sem zavar, nem zavar, hogy többen vagyunk, hogy vannak ott idegenek is, a helyekkel sincs bajom, semmi. Szociális fóbiám sincs, mindenhol én vagyok a társaság közepe, alapvetően szeretek emberek között lenni.

Lehet inkább tudatalatt frusztrál az idegen hely, vagy nem tudom...

2020. okt. 10. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vendégségben vagyok így, de nem tudom miért. Nekem sincs fóbiám pedig.
2020. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam. Gyűlöltem, ha a családon kívül más látott enni.

A mostani párom miatt változott meg, mert elképzelem, hogy csak ketten vagyunk, és így egész tűrhető.

Persze, csendesebb helyre szoktunk menni, ami szintén könnyítés.

20L

2020. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok sajnos, bár én is vendégségben érzem ezt inkább. Nem tudom miért van ez így, de remélem lassan javulni fog..

20/L

2020. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!