Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges hogy így is...

Hogy lehetséges hogy így is sikeres valaki?

Figyelt kérdés
A nagybátyám semmilyen szakmát nem tanult még érettségije sincs jogsija se, nyelveket se igazán beszél, 30 éves van egy átlagnál jobb fizetésü munkahelye, három vállalkozásban is tarstulajdonos van saját háza, szép feleség két gyerek. Jó nem kő gazdag de egy beszélgetésből nem rég kiderült hogy elég komoly tartalékai vannak.Hogyan lehet hogy nem tanult és mégis sikereket ért el. Mindenhol azt mondják hogy diploma, nyelvtudás, jogsi nélkül egy senki lesz az ember.

2020. okt. 13. 11:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem igaz.
2020. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
1-es vagyok. Ha van üzleti érzéke akkor nem kell más.
2020. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Ezt hívják életművésznek. Van, akinek nagyon bejön, de a többségnek soha nem fog. Aki biztos alapokat akar, annak nem árt a papír, aki szereti próbára tenni a szerencséjét, az meg így csinálja. Nálunk a családban testvéremnek és nekem is van papírunk, mindketten három nyelven beszélünk a magyarral együtt, van jogsink, lakásunk... Aztán mégis teljesen más helyen végeztük...
2020. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
11%
Jó döntést hozott, nem költötte el az összes pénzét négy évnyi egyetemre.
2020. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Örökölsz/félre teszel pár millió ft-ot, abból beindítasz egy vállalkozást. Jól megy, a profitból indítasz még egyet, kettőt. Senkit nem fog érdekelni, milyen végzettséged van.
2020. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Van ilyen de ritka, általában az ilyeneknek nincs munkahelye, hanem ugyeskednek. Uzletelnek meg stb. Milyen munkája van a rokonodnak? És milyen vállalkozásokban van benne??
2020. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Van akire igaz, hogy a "jég hátán is megél", lehetett szerencséje is akár. Nem tudjuk mi a valós anyagi helyzete.

Lehet, hogy az ami átlag feletti fizetés, az nettó 250k, meg van egy kis mutyi a vállalkozásokban mellé, a ház meg Ózd külsőn egy romhalmaz...

De akár lehet valami fekete is a háttérben. Én is tudok olyanról aki évtizedekig még csak nem is dolgozott, most is csak alibi munkája van, de mégis újépítésű háza, Audi-ja stb van. Vajon hogy...

Ő a szabályt erősítő kivétel. A többség akkor jut valamire, ha tanul, képezi magát, és megdolgozik a sikerért

2020. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Lazy Lover ***** válasza:

van ilyen de ritka tudod nem az iskola teszi az embert ha az élethez hülye ott van kulcsár attila például


[link]

2020. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

És mi a munkája, ami ennyire jó?

Üzleti "ajánlatokkal" szerintem mindenkit megkeresnek ismerősök. Ő úgy látszik, mert is vele élni és jól is választott. Mert általában mindig valami baromsággal találják meg az embert :D

Meg azért vannak olyanok is, akik nem teljesen legális dolgokkal foglalkoznak. Nem mondom, hogy a te rokonod is ilyen. De én már találkoztam pár ilyennel.

2020. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

"Mindenhol azt mondják hogy diploma, nyelvtudás, jogsi nélkül egy senki lesz az ember."


Az ilyen mentalitású emberek szoktak alkalmazottként gürizni azoknak akik elég tökösek "kilógni a sorból". Mondjuk a jogsi az ma már tényleg alap dolognak kéne hogy legyen.

2020. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!