Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan reagálnátok?

Lányok ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ha egy ismerős fiú akivel szoktatok beszélni lerajzolta papirra az egyik facebookos képed amin mosolyogsz? Mik számitanak vagy hogyan reagálnátok?
2020. okt. 14. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi rossz.
2020. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamra ismertem ebben a kérdésben. :D Én lány vagyok, de én is lerajzoltam egy srác profilképét és el is küldtem neki. Hát meglepődött..
2020. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez már a cringe kategória de biztos van aki bóknak venné.
2020. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírom a pasit, jóban vagyunk (tehát van egy alap bizalmi kapcsolqtunk) ès mèg netán tetszik is, kedves gesztusnak vennèm ès èrtèkelnèm, pláne, hogy magam is szoktam rajzolgatni. De ha mèg köszönőviszonyban sem vagyok a sráccal max látásbol ismerem vagy nèha váltok vele az utcán pár szót ès hirtelen a kèpembe nyomna egy ilyet, hát igencsak meglepődnèk. Megköszönnèm neki, mert nyilván munkája volt benne, de udvariasan megkèrnèm, hogy a jövőben az ilyesmi "meglepetèseket" inkább hanyagolja
2020. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem kínos és fura lenne.

26N

2020. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt szólnám hozzá, hogy konkurencia. (Én is "rajzos" vagyok :D )
2020. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Én kaptam egyszer ilyet, megköszöntem és megdicsértem a rajzot. Tényleg jól sikerült.
2020. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Le lett pontozva az 5-ös válaszom, pedig nekem TÉNYLEG kínos és fura lenne.... talán hazudnom kellett volna a válaszomban, vagy mi a gond? :D
2020. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!