Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Nyerő...

Mi a véleményetek a Nyerő Párosról? És a szereplokrol?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Nekem alapvetően tetszett ez a műsor...Viszont a mostani évad számomra levett a minőségből (már ha az eddigi évadokban volt mert már abban is kételkedem).

Huha a szereplőkről? Hát nekem Krisztián és Zsuzsika volt a kedvencem...Azután jöttek a Petiék majd a Jenőék.

A többi párral nem találtam meg az összhangot ha mondhatom így...

Járaiék és Gergőék viselkedése nekem nem jött be:/

Előbbié azért mert úgy éreztem mindenbe bele álnak utóbbié azért mert igencsak kétszínűek voltak (bevallom ez taktikai szempontból nem volt hátrány de számomra emberségből megbuktak).

A többi párról pedig nincs véleményem

2020. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nagyon vicces műsor, az eddigieket is néztem.

Viszont ami most megy... Főleg a Dér Heniék párosa..

Rosszul vagyok tőlük. Már rég kieshetettek volna, viszont a többiek bent tartják őket ki tudja miért..

Nagyot csalódtam Heniben, én eddig szimpatizáltam vele, de most ez elmúlt a műsor miatt.

2020. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

A játékok tetszenek. A játékok közben viccesek, szórakoztató. Az előtte/utána a villában történő vergődések nem. Idegesítő, hogy a semmin veszekednek.

A legkevésbé szimpatikus Jenő. Egy igazi bunkó.

Heni sem szimpatikus a sok keverésével. De közben azonnal megsértődik, ha valaki nem őt szereti, választja.

Igazából ezért ők a legunszimpatikusabbak, mert ha ők csinálnak valamit, az teljesen rendben van, de ha más, akkor meg teljesen kiakadnak és elhordják minden utolsó szemétnek. Utálom az ilyen kettős mércét az életben is.

Bogi idegesített még az állandó sírásával, hisztijével.

A többieknek voltak jó és rosszabb pillanataik is.

2020. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Hitvány celebek, folyjon a beletek!
2020. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Tegnap ki esett az utolsó ember is akiknek drukkoltam így most azért is Rácz Jenőéknek drukkolok.
2020. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen ugyan azt tudom mondani mint az 1-es,egyeterésrtek veled.
2020. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Engem a koncepció is taszít (celebek rityegnek rotyognek egymásnak) így nem nézem.
2020. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem régen. Mostmár pár napja csak a játékokat nézem meg, szerintem azok jópofák. Az előtte-utána sz*rkavarások nem érdekelnek, nekem ebben az évadban ez marha idegesítő. Hol ez a páros irritál jobban, hol az.

Heni nekem is hatalmas csalódás, Gergőnek viszont nagyon tetszik a gondolkozása sok esetben. Őszintén szólva sokszor eszembe jutott, hogy mit keresnek ezek egymás mellett. Krisztián-Zsuzsika páros nekem pozitív csalódás. Peti-Bogi párostól falramásztam. Az elején a Járai páros nekem nagyon szimpi volt, ez néhány adás után elmúlt. Az elején Jenőék nagyon nem voltak szimpik, a vége felé amíg még néztem mintha megtörtek volna egy picit, emberibbek lettek. Nagyjából ennyi az egészről a véleményem. Összességében egyik párnak sem adnám oda a bentmaradtak közül az év párosa díjat. :D Ha valaki attól lesz az év nyerő párosa, hogy mennyire tudja kavarni a kakit, akkor viszont zömében mind megérdemli.

2020. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, főleg ez a Dallos Bogi meg Puskás Peti dolog, nagyon utálom mindkettőt, részleteket láttam a műsorból, de elég is volt. Az Álarcos énekes viszont tetszik, azt követem is, pedig soha semmilyen hasonló műsort nem követtem.
2020. okt. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Tegnapi részben azt hittem Dér Heniék fognak versenyezni erre nem ők jutottak be? 😔

Remélem Jenőék lesznek a nyerők, de amilyen ez a műsor tuti hogy nem ők fognak nyerni.

2020. okt. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!