Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szomorú leszel te is, amikor...

Szomorú leszel te is, amikor a vicces válaszod lepontozzák? :'(

Figyelt kérdés
Mert én igen, és mérges is vagyok azokra, akiknek nincs humorérzékük. :(

2020. okt. 15. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem a humor kategóriáról van szó, akkor jogos a lepontozás. Bár nem szoktam az ilyeneket lepontozni.
2020. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha vicces választ írok, az okkal van és érteni is szokták az emberek, felpontoznak.

Te viszont vagy szar humorral rendelkezel, vagy nagyon nem ida illő volt a vicceskedés, ezért pontoztak le. Amúgy ez csak egy oldal, random ismeretlen emberekkel. Ennyire ne vedd a szívedre.

2020. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen 😔
2020. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Engem az zavar amikor véleményt kerdeznek. En leirom öszintén erre lepont.

Most akkor nem lehet más a velemenye az embernek csak amu a többségnek? Akkor minek a kérdés is?


Nekem ez esik rosszul amikor "igazságtalan" a lepont. Mivel kerdese valaszoltam eleve. Es vettem a faradtsagot is átgondolni vagy belekepzelni magam. Erre lepont.

De aki odairt ket szot aminek a kerdeshez sincs köze joforman, az meg 100%.

2020. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindenkinek vicces, ami neked az. Ja, és ha pl. valakinek meghal egy hozzátartozója, és ezzel kapcsolatban ír ki kérdést, ott semmiféle formában nem illik poénkodni. Sajnos láttam már ilyet, és az a szomorú, hogy a vicceskedőnek állt feljebb.
2020. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Alapból pontozással nem foglalkozok.
2020. okt. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Jaj a kis álszentek!!!!


Ne foglalkozz velük, csak nagyon irigykednek mert neked jó kedved van ,és azt élvezik ha tiedet elrontják... Ne ad meg ezt az örömet! 😉


Inkább valami merev játékszert adj a duzzadt ajakaik közé! 😅😅😅

2020. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon jól megmondtad, 7. 👏😎
2020. nov. 5. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Köszöm szépen , igyekeztem 😉
2020. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!