Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 159 cm magas 51 kg-s lány...

159 cm magas 51 kg-s lány szerintetek is sovány? Hugom a fejébe vette, hogy ez szerinte sok és fogyni akar, de mi aggódunk így is a szüleimmel, hogy látszanak a bordái a mellkasán

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez kb. jó testsúly, de hogy mennyire, az függ a testalkatától, amit nem ismerünk.
2020. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Csak a szokásos "kövér vagyok, csúnya vagyok" korszakát éli. Majd kinövi. Addig is érdemes különféle testtömeg-index kalkulátorok segítségével nyilvánvalóvá tenni a számára, hogy tévúton jár.
2020. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Látni kéne mert minden ember más.

De a számok alapján nem kevés, ha nem izmos akkor elképzelhető hogy husis, mindenesetre az biztos hogy nem hálni jár belé a lélek. Az én ekkora törpilla barátnőim 45 kiló körüliek, kettő van.

Én 175 vagyok és 53 kiló (voltam sokkal több is).

Szóval erre látatlanban nem lehet mit mondani. Max azt hogy sovány biztos nem, de hogy fogyásra vagy csak sportra feszesítésre lenne szüksége mert skinny fat, azt nem.

2020. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem sovány, pláne 17 évesen.


Az nem sokat jelent, hogy látszanak a bordái, máshol biztos van rajta elég zsír. Nekem is kilátszik az összes bordám, aztán mégis egészséges súlyom van.

2020. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
4 A félreértések elkerülése miatt a "máshol van rajta elég zsír" - t úgy értettem, hogy biztosan nem alultáplált, tehát amennyi kell, annyi van rajta.
2020. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak a pocakja miatt van, nem?
2020. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem sovány, nem kövér, de ha jót akar magának, akkor sportoljon, az nagyon jól formálja a testet.
2020. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem semmi köze a soványhoz.
2020. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Testalkattól sok függ, azt meg nem tudjuk hogy néz ki, de hogy nem sovány az biztos.
2020. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem sovány. Ilyen magassághoz ez a testsúly normális. Esetleg nézzetek szélső értéket, néhány bmi kalkulátor azt is megadja. A a sport nem lenne rossz ötlet. Ne kezdjen bele valami átgondolatlan koplalós kúráb inkább mozogjon.
2020. okt. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!