Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tartják az emberek...

Miért nem tartják az emberek a 1,5 méteres távolságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnapelőtt ezt a kérdést tettem fel: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Azóta már kétszer is voltam a boltban! Most direkt figyeltem, hogy betartsam a távolságot!

A többi ember viszont nem tartotta be velem a távolságot, nagyon közel álltak hozzám!!! Nagyon mérges lettem. Legszívesebben beszóltam volna nekik, ahogy nekem is beszóltak korábban.


Miért engem cseszeget mindenki, hogy tartsam azt a k... távolságot?? Múltkor meg a biztonsági őr cseszett le... Elegem van, többet nem megyek boltba, marad az online bevásárlás!!!


Vagy ki fogom írni a kabátom hátuljára, hogy tartsd azt a k... távolságot!!!


2020. okt. 16. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
😅😅😅 senki nem tartja be . Ha akarnàd akkor se fogják. Egymàs hegyèn hàtán vannak emberek amikor bevàsàrolnak xd
2020. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
És miért nem szóltál be nekik? Hangember.
2020. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De akkor nekik is szóljanak ne csak nekem!!! Engem meg néznek hogy miért állok olyan messze
2020. okt. 16. 20:18
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Te beteg vagy. Agyilag.
2020. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
jajj, nyugodj már le, mit vernyogsz? te is olyan vagy, mint az a nyugger valamelyik nap a müllerben, aki összebszta a vadonatúj fehér bőrcipőm a banyatankjával, mert közelebb mertem lépni hozzá (ő nem volt képes elpakolni a dolgait a pénztártól, én meg haladtam volna, és használnom kellett a fizetéshez a terminált), erre elkezdi nekemtologatni, mert jajj, ő most fog meghalni... van elég bajunk, nem kell még a te műhisztid is.
2020. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem is lehet betartani, ez egy baromság.
2020. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De belehet. Én is betartom.
2020. okt. 16. 20:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ezt mondjad a többmillió lakosnak, aztán írd le, mennyien küldtek el a halál f*szára.
2020. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

"Miért nem tartják az emberek a 1,5 méteres távolságot?"


Csak rossz a terlatasuk :) Olyasmi lehet mint a testkepzavar.

2020. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
2020. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!