Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok válaszát várom! Mit...

SZOTYEE8 kérdése:

Lányok válaszát várom! Mit gondoltok egy olyan fickóról aki egyedül él, átlagos kinézetű, nem dohányzó és építőipari kétkezi munkás? Az ilyen lehet szimpatikus egy lánynak vagy hülyeséget kérdeztem netán?

Figyelt kérdés
2020. okt. 17. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Nemcsak ezen múlik, de az jó pont pl. hogy nem dohányzol.

Átlagos kinézet az mit jelent? Van rajtad 10-15 kg zsírfelesleg? Mivel hazánk Európa legelhízottabb országa és az átlag magyar elhízott.


Egy párkapcsolat kialakulásához nem csak 3-4 tényező szükséges. Ha ezt eddig nem tudtad, akkor még nem vagy kész egy kapcsolatra.

2020. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Számomra tökéletes.

Imponál mikor egy férfi meg tud oldani dolgokat, férfias munkája van amit én képtelen lennék elvégezni.

Nekem soha nem jött be a diplomás típus aki nem tud becsavarni egy villanykörtét.

2020. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát ebből szinte semmi nem derül ki, viszont az szimpatikus, hogy ha nem dohányzik!
2020. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez alapján oké, de a többi, felsorolatlan tulajdonság nélkül nem lehet érdemleges választ adni, mert azokban van a lényeg.
2020. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a szimpátia a következőkön múlik:humor, intelligencia (iskolai végzettségtől függetlenül!), közös érdeklődési kör, hasonló világnézet, ápolt megjelenés.

Az, hogy az illető egyedül él-e, vagy hogy mi a fogalkozása az szerintem sokadrendű szimpátia szempontjából.

2020. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
ma 20:57-es: én diplomás NÖKÉNT is ki tudok cserélni egy villanykörtét (söt a konnektort, kapcsolót, stb is), ehhez nem kell diplomamentesnek lenni. Ha szerinted igen, akkor VELED vannak igen komoly problémák!
2020. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Kérdezö: ezek nem kizáró tényezök, de nem is jelentik azt, hogy feltétlen szimpatikus lennél.

Ahhoz sokkal többet kellene tudni rólad, a személyiségedröl, az érdeklödésedröl, illetve attól is függ, hogy mennyire alakulna ki rokonszenv.

2020. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Kedves diplomás nő, igazán érthetnéd a szándékos túlzást...

Inkább nem kezdem magyarázni hogy ez egy mondás azokra akik nem tudnak sok mindent megoldani maguk, hogy "egy villanykörtét sem tud kicserélni". Nem kell szó szerint venni.

2020. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semleges, mintha annyit írnék, hogy 170 magas vagyok 61kg és egy ruhaüzletben dolgozom, ja és vörös a hajam.
2020. okt. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!