Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választanod kellene melyike...

Ha választanod kellene melyiket vennéd meg?

Figyelt kérdés

Új szemüveget vennél és lyukas cipőben járnál hátha nem lesz sok eső,

vagy

Új cipőt vennél, ami jó őszre és télre is, és hordanád a régi szemüveged, aminek elferdült a szára is és már nem látsz vele teljesen kiválóan?


2020. okt. 18. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnék már olvasni a szemüvegemmel azt választanám. A cipőt megoldanám hogy egy neylont húznék zoknira és úgy bele a cipőbe a lábamat. Esetleg megpróbálom megjavítani a cipőm.
2020. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan helyzetben, hogy nem tudtam sem új cipőt sem szemüveget venni :D de volt raagasztópisztolyom es megcsináltam vele a cipőmet
2020. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Vennék egy olcsóbb szemüveget és olcsóbb cipőt, hogy mindkettő kijöjjön. Akár használtat - de nem kéne lyukasban járni ősszel-télen.
2020. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most szomoru, mert van ilyen. Es egyik valasztas se jo.
2020. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint az első opciót választanám, mert rendszeresen hordok lyukas cipőket (utálok cipőt vásárolni; ha nagy ritkán találok olyat, ami jó rám, addig hordom, míg le nem szakad rólam, és nem érdekel, ha beázik), szemüveget viszont ideje cserélnem, mert meglehetősen elhasználódott. De neked kell tudnod, hogy mennyire lyukas a cipőd és mennyire látsz rosszul. Most a látás hónapja alkalmából szinte minden optikában van valamilyen akció, így lehet esélyed találni valami megfizethető modellt és mellette talán még belefér egy olcsóbb cipő is, ami talán nem húzza ki az egész telet, de mégis jobb, mint a szakadt.
2020. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!