Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak ennyire negatív...

Miért vannak ennyire negatív előrelátásaim/vízióim a családdal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem voltam még párkapcsolatban, de szeretnék, mondjuk ideje is lenne már (25 vagyok). És sokszor elképzelem, hogy valakit megszeretek annyira, hogy vele éljem le az életem, akkor lesznek gyerekeink is, mert nagyon szeretném ezt az érzést megtapasztalni. De ilyenkor előjönnek olyan pesszimista gondolatok, hogy mit csinálok ha minden jól megy, minden tökéletes és egyszer történik a lánnyal, a gyerekkel vagy mindkettővel valami... bele sem tudok gondolni mit élnék át akkor, nagyon borzasztó lenne. Tudom hogy ez mindenkinél benne van a pakliban és mégis megnősülnek/férjhez mennek de engem valahogy nagyon elriaszt ez a gondolat a kapcsolattól és a többitől. amúgy nem vagyok komor természetű, nem csak a rossz dolgokon jár az eszem de ez valahogy belefészkelte magát a gondolataimba. Szerintetek mit kellene tennem hogy ez elmúljon vagy csak ne ez legyen az első gondolat a közös jövő teremtésénél?

2020. okt. 19. 17:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!