Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen színű a hajam szerintet...

ReGina... kérdése:

Milyen színű a hajam szerintetek? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Kép a hajamról ---> [link]


Milyen színű? Esetleg tudtok tanácsokat adni hogy ilyen vékony szálú hajat hogyan ápoljak? Milyen színell állna jól ha be festeném pl.ilyesmire:

1. [link]

2. [link]

Egyáltalán az én vékony szálú hajammal lehetséges?



2020. okt. 20. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Szőke
Barna
Világos barna
Sötét szőke
Egyéb-leírom
55 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Fodrászatilag szőke, optikailag világos barna.
2020. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Barna
2020. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy világos barna, meleg színű haj. Szerintem a hideg szín nem állna jól hozzá, mint mondjuk kék.

A második képen szürkésbarna, hamubarna haj van, ahhoz állna jól a kék.

2020. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Szőkésbarna szerintem. A szemed, illetve bőröd színe is adja, hogy milyen szín passzolhat hozzád. Első blikkre azt mondanám, hogy a kék bizonyos árnyalatai jók lehetnek, ha színes hajat szeretnél. :) Mondjuk a helyedben én nem festékkel, hanem kimosható színezővel próbálkoznék elsőnek és úgy nézném meg az eredményt, mert azon könnyű változtatni, ha mégsem tetszik és nincs benne ammónia, ami károsítaná a hajad.
2020. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kék szemem van és elég fehér bőröm.

Próbálkoztam már színezővel, de valahogy egyik sem fogta meg a hajamat rendesen, csak fény alatt egy bizonyos szögben látszott egy kis árnyalat különbség. Pedig több fajtát is kipróbáltam.

Színek közzül próbáltam lilát,feketét, szürkét...

Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhet 😊

2020. okt. 20. 17:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ha nagyon fehér, akkor nagyon sötét semmi esetre se legyen. Én amúgy vörösre festettem hasonló testi adottságok mellett (kék szem, hófehér bőr), bár nekem picit sötétebb hajam van, mint neked és nagyon erős szálú. Esetleg te is megpróbálhatsz ilyesmit, szép tud lenni, csak vigyázni kell, hogy milyen árnyalatot választasz. (Fekete az viszont sose legyél. Tapasztalat, hogy úgy fogsz kinézni, mint a kislány a Körben és horrorisztikus lesz.)
2020. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én világosbarnának látom ezen a képen. Ahhoz, hogy el tudjuk dönteni, hogy jól állna-e a képen látható festés, tényleg látni kellene az arcodat, szemszínedet, bőrszínedet. Magán a képen elég meleg színűnek tűnik nekem a hajad, de lehet a világítás miatt is. Ha kék a szemed és ilyen tipikusan hideg színűen fehér a bőröd (mert van meleg, sárgás színű fehér / sápadt bőrszín is), akkor sztem jól állna ez a hideg szürkésbarna-kék kombináció.
2020. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon szép színű a hajad. világosbarna, de mégsem szürke mint általában a hasonló színű hajak. Én a helyedben nem festeném be.

szerintem kicsit a vége károsodott itt-ott, vágd le és kész.

2020. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Aramyszőke
2020. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Világosbarna.


Szerintem is a vörös állna jól. Vagy a rózsaszín, esetleg pink.


[link]

[link]

[link]

2020. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!