Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátom volt de eddig bele se...

Barátom volt de eddig bele se gondoltam, tetszhettem neki?

Figyelt kérdés

Egy kisebb lakodalomban voltunk, egy közös barát által. Külön elegáns estélyit vettem az alkalomra magassarkúval meg sminkessel-fodrásszal kicsíptem magam. Láttam hogy ez a srác is ott áll, általában hétköznapokban mindig kerüli a tekintetem ha látja hogy észreveszem hogy néz. Itt erre meg szabályosan rámmeredt, semmi kifejezés nem volt az arcán, csak hosszasan engem nézett 3 méterről, aztan mikor az asztalokhoz mentem ott is végignézett. Nem beszélünk már, mégis néz. Mit néz?



19/L



2020. okt. 20. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
téged
2020. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint h milyen indíttatással...
2020. okt. 20. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki csak nyuszi kezdeményezni.
2020. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Mármint h milyen indíttatással? Hááááát, nem is tudom. Vajon milyen indíttatással néz meg egy fiatal felnőtt pasi, aki legyet is megdugná röptében?
2020. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!