Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Eugenia...

Mi a véleményetek Eugenia Cooney youtuberről?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla annyit, hogy koherens véleményt mondhassak. Csak annyira ismerem a csatornáját, hogy tudjam, hogy nem tud kivergődni az evési rendellenességéből.

A kérdés miatt beleolvastam a legujabb videója kommentjeibe, és több gyűlölködő kommentet kap, mint ténylegesen gyűlöletbeszédeket mondó szélsőjobbos fasiszta youtuberek, sőt, a gyerekerőszakoló, vagy valamilyen formában erőszakot elkövető hírességek.


Szerintem senkit sem érdekel hogy mit csinál, a nézői többsége csak azért látogatja a csatornáját hogy lássa szép lassan meghalni, és bele is rugjon párat a kommentek között, ő maga meg valami bizarr mentális börtönben van, amiből képtelen kitörni. Segítséget sem tud kérni, de még csak ott sem tudja hagyni a csatornáját, amivel akár rossz példát is mutathat fiatalabbaknak (bár kétlem hogy bárki inspirációnak tartja, amilyen szinten mindenki a jogának érzi, hogy alázza és viccet csináljon belőle)


Szomorú, ez a véleményem.

2020. okt. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De annyira vékony, egyszerűen nem értem hogyan él még ha 7 éve minimum ilyen állapotban van. Es valahogy elkeserítő, hogy nézed és nem tudsz semmit tanni azért, hogy jobban legyen és ne nyírja ki magát élő közvetítésben. Remélem jobban lesz egyszer!
2020. okt. 21. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2016 óta követem, néztem az elő adásait is.

Most már csak és redditen követem nagyrészt, persze felvagyok rá iratkozva ytn, de nem tudom már belenézni a videóiba, max a kommenteket nézem.


Ez nagyon összetett eset, sokat lehetne róla beszélni...én csalódott vagyok hogy nem sikerül a recorvery.

2020. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiásként teljesen megértem a helyzetét. A sok "jaj de vékony vagy" komment csak azt az érzést erősíti, hogy sikeres a fogyásban, és ez hajtja tovább.
2020. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4


Kezdtem bízni benne hogy felépül amikor eltűnt és rehabra ment...de azóta ugyanazt nyomja tovább...kár, 2-3 éven belül meghal szerintem.

2020. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én néztem videókat, és emberek, akik személyesen is ismerték, azt mondják, hogy az anyja van rá nagyon rossz hatással. de nekem az a furi, hogy még a rehab után sem vallotta be explicite, hogy anorexiás/azzal kezelték. Én sem értem, hogy van még életben, de nagyon sajnálom szegényt. Ez az extrém ignorancia és tagadás szerintem az oka annak, hogy ennyien ki vannak rá akadva.
2020. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaclyn Glenn volt az utolsó ember aki tudott rajta valamilyen szinten segíteni, azzal hogy kvázi kényszerítve lett a korábbi "rehabra" nyert 1-2 évet, de így is megvannak számlálva a napjai :(
2020. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon brutal, en is evek ota tudok a letezeserol es neha neztem, hogy mi lehet vele, a rehabnak nagyon orultem es remeltem,hogy megmenekul.

Most ezekbe a hattertortenesekbe is beleastam magam. A Jaclyn Glenn nevet koszonom az elozo kommentelonek,mert igy feny derult sok dologra, amiket eddig rosszmaju kommentnek gondoltam.


Szoval a szulei iszonyat brutal kontrollmaniasok - egyebkent en nem tudtam, hogy az apa kepben van,meglepett. Eugenia nem mehet sehova sem engedely nelkul,sem kiseret nelkul. 26 eves. Nem tul okos,amit lehet hogy a sulyos megvonas okozta hianyallapot erosit fel. Nincs semmilyen vegzettsege. Van egy korai vidije amiben egy nagy kovon all es twerkel vadidegeneknek. Egyszer egy buliban egy idosebb ferfi nagyon nyomult ra es nem birt nemet mondani, megadta neki a telszamat. Ennek a lanynak nagyon komoly envedelmi es hatarproblemai vannak. Van egy asszem Edgar nevu sofor,aki hozza viszi, ha mennie kell valahova. Brutal penzesek, mindent megkaphat de 26 eveskent o egy elkenyeztetett ovodas eletet eli.

Jaclyn egy frissebb vidiben elmondja, hogy amikor kozbeavatkoztak Eugenia tenyleg nagyon naov es artatlan volt mostmar viszont tudatosan csinalja ezt az egeszet,direkt provokalja a nezoket a testevel.

Bennem felmerult a Munchausen by proxy, az anyja a proxy. Megbetegitette es kihasznalja a betegseget.

Van egy fiutesoja,Chip. O is nagyon sulyos pszichiatriai eset. Ha valaki diskuralna meg errol, folytathatjuk itt, nagyon szomoru ez de erdekes is.

2021. ápr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8


December óta még durvább lett, reggelente szoktam ránézeni, mert az időzóna miatt még pont elkapom az adásait.

Az a szomorú hogy 4-5 éve még egész aktív volt, és tudott szórakoztató adásokat csinálni, viccelődött, embereket hívott be, beszélgetett velük stb



A testvére Chip disney mániás, minden évben többször is mentek napokra, ilyenkor kötelező volt mennie a lánynak is, kíváncsi vagyok most hogy elkezdenek nyitni a parkok mi lesz.

Akár abba belegondolni hogy mi történik ha kiesik az anyja pár hétre, vagy meghal a koronában (ne legyen ilyen).


Arról nincs információm hogy felvették e az oltást, de a csajnak gondolom mind1 lenne.

2021. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ha az anyja ugymond kiesik, az apja folytatja tovabb ezt a rendszert.

Chip fiatalabb vagy idosebb nala? Azt figyeltem, hogy o is nagyon el van hizva es az anya is,talan csak a nagyi meg az apja akik normal sulyuak. Lattam egy videoreszletet amiben a kamerat Eugenia a fal fele forditja, es ugy gyozkodi a tesojat h menjen at nyugodtan, nem fog latszodni es annyira behisztizik,hogy vegul Eugenia megszakitja a felvetelt.

2021. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!