Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó munkahely de piszok messzi...

Jó munkahely de piszok messzi vagy közeli munkahely de lehetne jobb a meló és a közeg is?

Figyelt kérdés
Hosszútávon melyik a fárasztóbb?

2020. okt. 21. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmü, mi a "piszok messze" meg a "közeli", erösen függ a konkrét esettöl.

Amennyiben megoldható, és nem napi több órás bejárást jelent, akkor mindenképpen a jó munkahelyet választanám.

2020. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba kérdés!


Mennyi az a "piszok messzi", mivel járnál oda, mennyi lenne az utazási idő?

Mit jelent a "jó" munkahely és mit a "lehetne jobb is"?

Ezeket csak te látod át, te érzed, egyszóval tök fölösleges olyanoktól tanácsot kérni, akik nem látnak bele ebbe.

2020. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1.5 órás út, maga az út nincs messze (35km) de be kéne járnom budapestre és dugóban ülnék állandóan ezért akár 2 óra is lehet. Szeretném a munkát, jófej közeg.


Ezzél ellentétben 15 perces autóút, de nagyon unalmas munka és a közeg is csak úgy "elvagyok" ott benyomást kelti.

2020. okt. 21. 11:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A "piszok messze" totál relatív.

Van akinek az is piszok messze, ha átszállással lehet megközelíteni egy munkahelyet a városon belül.

Nekem az 50km sem volt piszok messze amikor Bp-ről költöztem vidékre, mert 40 perc alatt bent voltam a Déliben, ami azt jelentette, hogy hamarabb a budai munkahelyemre értem, mint anno pesti lakosként.

...és innentől kezdve, ha nem írsz konkrétumokat, a kérdésed megválaszolhatatlan!

2020. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1,5 óra a dugóban, akkor lehet, hogy jobban jársz a bkk-val. Hosszú távon megéri közelebb költözni.

35 km nem a világ vége, sokan járnak ilyen messziről Bp-re.

2020. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Most látom, hogy közben írtál!

Miért autóval közlekedsz?

A vonat ezt a távot megteszi 20-30 perc alatt és bevisz a centrumba!

Én is kocsival megyek az állomásig, onnan vonat. Minden normális ember így csinálja, pedig eléggé pénzes, elit helyen lakom.

Nyugaton ahol sokkal nagyobb távolságokat tesznek meg egy munkahelyért, ott ez nem is kérdés!

2020. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert a BKV ami nekem kéne, azon a vonalon sok a rossz arc. Egyszer kellett átélnem ott egy ilyen helyzetet mikor késsel elkérték a mobilom, azóta félek.
2020. okt. 21. 11:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem muszáj, én nem utaznék napi 2x2 órát a munkahelyem miatt.

Viszont többen írták a vonatot, ill. tömegközlekedést. Azzal mennyi lenne?

2020. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vonattal 2 x 2 óra egy nap, de ilyen jó munkahelyem még nem volt. Főleg emberileg (a munka meg mindenhol munka).
2020. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen legfeljebb 1 órát vagyok hajlandó utazni munkahelyre (+ haza szintén ennyi). Viszont utánanézhetnél utazási alternatíváknak, ha rossz a közbiztonság. Más járat nincs? Én most gondolkodom munkahelyváltáson, és olyan cégeket nézek, ahova vagy ugyanannyi, vagy kevesebb az utazási idő, mint most.
2020. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!