Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem hogy...

Mit tegyek? Úgy érzem hogy valami hiányzik.

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy valami hiányzik az életemből. De mintha már a birtokomban lenne, csak valamiért valami még elválaszt tőle.

Mindig elalvás előtt ezen gondolkodok.



2020. okt. 21. 12:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Mintha már közel lennék hozzá hogy elérjem. De még kell valami.
2020. okt. 21. 12:14
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt egy kicsit jobban ki tudnád fejteni? mert így nem teljesen értem. szerelmi életed, családod vagy barátaid? ezek vannak? mert ha nem, akkor talán ebből valami.
2020. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy napon felébredtem, és észrevettem, hogy hiányzik. Ez a legnyomorultabb érzés. Mikor hiányzik valaki. Körülnézel, nem érted. Kinyújtod a kezed, egy pohár vizet keresel tétova mozdulattal, egy könyvet. Minden a helyén van az életedben, a tárgyak, a személyek, a megszokott időbeosztás, a világhoz való viszonyod nem változott. Csak éppen hiányzik valami.

Márai Sándor


Pszichológus válaszol – Online pszichológiai tanácsadás

onlinetanacsadas.com › pszichologus...

Translate this page

Pszichológus válaszol: ha a olyan lelki problémája van, amit néhány ... Azért kérdem mit tegyek mert már 6 éve nem iszok és pszichiátriai otthonban ... És az elmúlt kb.1-1,5 hónapban olyan érzésem van mintha meseszerűen latnek,mintha nem ... De hogy tudnám ezt vele meg beszélni mert azt mondta ha valami rosszat

2020. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!