Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Faluban lakok még 20evesen...

Faluban lakok még 20evesen ahol nincsenek barataim. A baratom 90kmre lakik de nem mindig tudunk egymashoz menni nem mindig er ra o se o am nappalin jar. Es hat idegesito h neha nemtudok mitcsinalni egesz nap a 4 fal kozott vagyok. Mit mondtok?

Figyelt kérdés
Itt nemvesznek fel sehova dolgozni idegesit ez is de mar varom h lassan kijarjam a kepzest azt elmenjek innen. Nyelvet tanulok azzal toltom az idomet dehat bezarva erzem magam sztem kell a kimozdulas. Hianyzik az amit latok h mas fiatalok a varosban bandaznak akar vagy hat ja eltoltik az idot. Tesom meg varosba lakik már
2020. okt. 21. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem barátkozol a városban is ugyanez lesz a helyzet. Hol vannak az általános/közép iskolás osztálytársaid, miért nem tartjátok a kapcsolatot?
2020. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kozepiskolamban a fel osztaly nem szerette a fele osztalytarsat😂😂😂😂
2020. okt. 21. 14:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemvoltunk osszetarto osztaly utaltam oda jarni😂👍
2020. okt. 21. 14:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Most esti kepzesre jarok de megbantam hogy itt tanulom ezt ki a kepzest mert itt nemvesznek fel dolgozni sehova kb 15 helyre se.
2020. okt. 21. 14:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Szabolcsba jarok..Hajdu bihar megyeben Borsodban vannak inkabb baratok
2020. okt. 21. 14:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Baraton is meg annyi mint en o meg minden nap szinte ide oda megy ahol lakik van mindig programja bar neha keso este jar haza olyan mintha senkit nemerdekelne mikor er haza
2020. okt. 21. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!