Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van aki keres pénzt felmérések...

Red Demon kérdése:

Van aki keres pénzt felmérésekkel?

Figyelt kérdés

Én elkezdtem. De sokszor azt írja ki, hogy nem vagyok rá megfelelő. Még akkor is ha kitöltök egy 25 perceset. Így nem is gyűlik a pont és a pénz. Jó sok időmet elveszi és még azt akarják, hogy osszam meg. Mindíg szinte ugyanazok a kérdések. Tán megfelelőbb lennék, ha mindíg mindent máshogyan töltök ki?

A regisztrációkor is sokat kell kitölteni és a profilban is szinte minden kérdésre megvan a válasz. Akkor minek csinálják ezt?

Rabolják feleslegesen az időmet???

Ti hogy vagytok ezzel?


2020. okt. 22. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Zsebpénz, ha egyáltalán lehet annak nevezni. És csak néha. Nagyon-nagyon néha. :)

A Magyar Országos Panelen lassan elérem a kifizetési limitet. Máshol még a közelében sem vagyok.

2020. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Mobrogon szoktam, 5-ből 4 alkalommal én se vagyok megfelelő, de egész sokat engedett már kitölteni, eddig 3x 1500 Ft-ot kerestem vele, nyilván megélni nem lehet belőle, de kis zsebpénznek tökéletes.
2020. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!