Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme kivenni szabadságot...

Mi értelme kivenni szabadságot, hogy aztán otthon legyen az ember? Ha már valaki szabadságra megy, akkor már nem inkább kirándulgatnia, utazgatnia kellene? Otthon akármikor tud lenni, ha már lejárt a munkaideje.

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 12:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Hűha.

Minden ember máshogy szereti tölteni a szabadságát. És van olyan is köztük akinek az a paradicsom ha otthon lehet nyugiban, alszik ameddig csak jól esik, sorozatozik, olvas stb. Vagy lehet ilyenkor éri magát utol házimunkában.

2020. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Otthon van a párod és nem hajlandó kimozdulni?:D
2020. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A szabadidőnek az a lényege, hogy SZABAD és nem azt csinálja az ember amit KELL.
2020. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk rohadt faradt vagyok, hogy 11 honapja nem voltam szabin, es vegre megismerem a sajat felesegem, aki, miutan bemutatott a sajat gyerekeimnek OTTHON jatszok veluk,meg a kutyaval? Talan a szabi vegere mar nem is fog megharapni, ha megsimogatom :/
2020. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy kellene? Nem kellene, mindenki úgy tölti a szabit ahogy neki jó. És van aki nem engedheti meg magának az utazgatást, de van szabija. Az mit csináljon? Ne vegye ki a szabit mert minek? Munka után úgyis otthon van.
2020. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök ha végre dögölhetek meg játszhatok nyugalomban.

Ha a párom itthon van végképp döglés és játékok mert mindketten más munkarendben dolgozunk.

Bár ehhez ilyen típusnak kell lenni akinek meg folyton mehetnékje van az olyan párt is választ de amugy nekem is volt olyan párom akinek ilyen állandó túrázhatnékja volt nem fértek meg az igényeink el is váltak útjaink


23/N

2020. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"Én örülök ha végre dögölhetek meg játszhatok nyugalomban"


De ez neked élet, élményszerzés?

2020. okt. 22. 13:05
 8/26 A kérdező kommentje:
Ráadásul nő létedre?
2020. okt. 22. 13:05
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem mindenkinek kell egy showműsor és attrakciók, hogy jól érezze magát. Ez a bakancslistás élmény szerző kultúra amúgy is tönkre kurja épp a bolygót. Szóval hagyjuk meg annak, akinek az otthona egy otthon, hogy ott punnyadjon, mint egy macska. Apropó macskák is elvannak nagyobb utazások és mindenféle dicsőségek nélkül.
2020. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Te most ha jól látom azért jöttél ide, hogy azokat kritizáld akik nem úgy gondolkodnak mint te. Mi közöd van hozzá amúgy is, hogy más mit csinál a szabija alatt. Te menj kirándulni nyugodtan, ha úgy érzed jól magad. De nehogy azt gondold, hogy csak az a jó amit te csinálsz vagy gondolsz.
2020. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!