Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolati státuszom...

Milyen a kapcsolati státuszom a következő személlyel?

Figyelt kérdés

Ismerem őt 2004-5 óta. Akkoriban kialakult egy amolyan plátói szerelem kettőnk között, úgymond járni kezdtünk, viszont csak pár hétig tartott, az én gyerekes felszínességem/butaságom miatt. (Visszautasítottam egy Bálint/Valentin napi ajándékot, mondván, hogy nagyon "nyálas".) Onnantól kezdve szinte egyáltalán nem beszéltünk, viszont 2010 körül bejelöltem Facebookon, vissza is igazolt, azóta is az ismerőseim között szerepel, de semmi több, még csak fel sem köszöntjük egymást, holott én - emlékeim szerint - régebben időnként köszöntöttem születésnapja alkalmából. Csak úgy "létezik" az ismeretségi listámon, van barátja/párja (már élettársa), akinek ugyanaz a keresztneve, mint az enyém, az első "szerelméé". (Persze tudom, hogy ez csak a véletlen műve.) Egyetlen egyszer szóltam hozzá az egyik (talán 2012-es) bejegyzéséhez, és erre törölte szavaimat, de semmi több nem történt.

Ami azt illeti, a mai napig bejön/tetszik valamilyen módon, de nincs szerelem a dologban.


2020. okt. 23. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

0,01 % körüli lehet a kapcsolat szintje.

Felejtsd el. Nem akar megélni még egy visszautasítást.

2020. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ismerősi kapcsolat. Semmi több. 15 év után érdemes lenne elfelejtened.
2020. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős.
2020. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, de még lehet az sem kifejező.
2020. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éreznél iránta még mindig egy minimális szerelmet, akkor nem tennél fel róla egy kérdést a gyakorin. Felejtsd el!
2020. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!