Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még olyan aki felnőtt...

Van még olyan aki felnőtt ember létére soha nem volt szerelmes?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok és még soha nem éreztem a nagyon elborult, rózsaszín ködös, gyomorremegős érzést aminek le szokták írni a szerelmet. Fellángolásaim voltak, és kötődtem, szerettem már, de nem szerelemmel. Úgy érzem hogy valami nagyon fontos maradt ki az életemből és félek hogy talán soha nem élhetem át. Van még olyan aki ugyanebben a cipőben jár?

Azt hiszem csak megnyugtatna valamelyest ha tudnám hogy nem vagyok egyedül.


2020. okt. 23. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Rám nem igaz, de sokszor az kívánom bár, soha ne lettem volna.
2020. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Én 36 évesen lettem először. Lehet ez is jó hír.


De amúgy szerintem is az van, hogy ez nem annyira gyakori dolog és van akikkel nem történik végül meg. De szép lehet az is.

2020. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos én is voltam, 42 évesen, ferjjel és gyerekkel. De nem lett jó vége. Bárcsak kimaradt volna inkább. De túl lehet élni.
2020. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 noro2 ***** válasza:
84%
Ez olyan dolog amit az ember altalaban fiatalabb koraban tapasztal meg de emiatt ne erezd magad elkesve, nagyon sok olyan van pl aki valamilyen okbol ozvegy/ egyedul marad es szereti vagy szerette es tiszteli regi parjat de mint ember ugye vagyik a tarsas kapcsolatra es mikor uj tarsat talal kvazi ujra eli a szerelmet es lehet hogy intenzivebben vagy mas megkozelitesbol egy uj erzelmet nyer szamara a szerelem. Mas ember mast fog kivaltani toled. Biztos hogy van olyan, csak meg nem talalkoztal ossze vele. Erdemes lenne elobb magadat megismerni hogy te milyen ember vagy es mit keresel a masikban, mire van szukseged, mit varsz a masiktol.
2020. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező jól írja. A rózsaszín köd, a totál elborulás, gyomorliftezés jelzi, hogy begőzöltél. félelmetes tud lenni ez az állapot. volt olyan időszakom, hogy három hónap teljesen kiesett, nem emlékszem semmire(pedig dolgozni jártam). ez pedig nagyon veszélyes, az ember olyant tehet az imádott nőért, amit később megbán.


Nem tudom elképzelni milyen lehet legalább egy szerelmes kábulat nélkül...(sajnos milliók nem tudják mi fán terem a szerelem)

2020. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg forditva.

Én mindig repkedek a föld felett miközben a masik mindig egy lightos f.s csak a kapcsolatban.

2020. okt. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!