Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lovas Henivel mi van?

Lovas Henivel mi van?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már 3-4 éve nem nagyon videózik, de mégis mi történt vele? Miért hagyta abban? Nem azt mondom, hogy példaértékű amit csinált, de kíváncsi vagyok, hogy most mi van vele. Ha esetleg valaki tud valamit válaszoljón.

#videó #lovasheni
2020. okt. 24. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom miért hagyta abba, nem is érdekel, de valamelyik nap láttam egy pár TikTok videóját, gondolom most ott alkot.
2020. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És meg is lepődtem, hogy már majdhogynem felnőtt szinte, nekem még kislányként él az emlékezetembe.
2020. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na én is rákerestem TikTokon és eléggé meglepődtem. Nem a videói tartalma miatt, mert az elég tucat, hanem hogy mennyire felnőtten nézz ki. Nekem még a 13-14 éves arca maradt meg, most meg ha jól tudom 16-17 éves.
2020. okt. 25. 19:22
 4/4 A kérdező kommentje:
felnőttesen*
2020. okt. 25. 19:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!