Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbízható online psichológuso...

Megbízható online psichológusok vannak?

Figyelt kérdés

Mindig psichológus segítségre szorultam kiskorom óta,mert nem bírom a problémákat kezelni.Átlagos problémákkal küzdök ,de én magam érzem úgy,hogy elveszek bennük.

Már sokszor az önbántalmazáshoz fordultam,csak mert az elterelte a figyelmem arról ami miatt szomorú voltam/vagyok.Egyre nehezebben tartom magam.Nem tudom,hogy sírjak vagy nevessek,néha a kettò egyszerre történik..csak érzem,hogy mintha egy vödör lennék ami kezd megtelni vizzel,és lassan felborúl.Szívesen kiabálnék,de nem tudok,Lassan minden frusztrál,rosszul alszok,kezd nem érdekelni a munkám se.Semmihez nincs kedvem.


Valaki tud ajánlani valamit? Akár egy psichológust akivel lehet néha beszélni?


2020. okt. 24. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed?
2020. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak. De a hivott szam jelenleg nem kapcsolhato :)
2020. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De vicces..a f@szért nem lehet valamit komolyan venni
2020. okt. 24. 21:53
 4/12 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezem.

Nem kell nagy dolog csak vagy egy ajánlás,vagy tanács.

2020. okt. 24. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit kellen komolyan venni? Hogy itt rinyalsz? Bocs!
2020. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudod jo hogy neked nincsenek bajaid. De nekem vannak és segitség kell. De biztos csak rinya. Aztán meglepődsz ha valaki pl önygilkos. Mert az ilyen retkek nem képesek komolyan venni ha valaki segitséget kér.
2020. okt. 24. 22:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Legyél büszke magadra.Egyszer remélem szenvedni fogsz valamibe azt mindenki magasról fog rád szarni.
2020. okt. 24. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Irj
2020. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Prostihoz menj inkabb. Az nem kidobott penz legalabb. De a pszichologus igen.
2020. okt. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi a fenére mennél egy online kuruzslóval? Tudod, a neten bárkinek kiadhatja magát bárki. Pszichológushoz személyesen kell elmenni.

#7:

Ilyet meg ne kívánj másoknak, mert visszaüt a karma.

2020. okt. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!