Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választhatnál, kilépnél az...

Ha választhatnál, kilépnél az életből?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a birtokodba jut egy méreginjekció, ami pár percen belül halált okoz, mégpedig teljesen fájdalommentesen.


Beadnád magadnak?


2020. okt. 25. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
A főnökömnek sütnék süteményt, és abba adnám
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Az életből nem lépnék ki, viszont ha előre tudom, hogy hova születek, milyen családi háttérrel, illetve mik azok a dolgok, amik miatt oda jutottam, ahol most vagyok, ha választhattam volna, inkább nem születek meg. Sok felesleges szenvedés, miközben történhetett volna másképpen is. Nem lépnék ki az életből, mert meg van a lehetőségem a javításra, változásra, viszont a fiatal éveimet jobb lett volna kiélvezni, mint végigsírni, végig rettegni, járni a pszihomókust stb....
2020. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Néhány apró örömöt okozó dologtól eltekintve az élet kínlódás.Általánosságban utálom az embereket,gyűlölök dolgozni,nincsenek céljaim,sosem voltak,és nem is szeretnék semmit elérni az életben.Igen,bármikor beadnám azt az injekciót.
2020. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha nagyon visszájára sülnének el a dolgaim, előbb még megpróbálnék elutazni jóóóó messzire és új életet kezdeni, megtalálni megint az inspirációt.


Na de tegyük fel, hogy olyan állapotba kerülök, amelyben a testem nem képes támogatni az alapvető dolgaimat. Ebben az esetben lehet, hogy megfontolnám az eutanáziát.

2020. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elraknám vész esetére.
2020. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha választhatnál, kilépnél az életből?


A belepesnel sem kerdezett meg senki.

2020. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lottót nyernék akkor is azonnal használnám a injekciót. Olyan ember vagyok aki minden téren egy kudarc, egy genetikai zsákutca, nem tudna senki olyat mondani amiben jó lennék. Szóval igen, nagyon hálás lennék ha bírtokomba kerűlne ez.
2020. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg igen!
2020. okt. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most biztos nem. De ki tudja mit hoz az élet. Biztos ami biztos elraknám későbbre.
2020. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Habozás nélkül! Eleve megszületni sem akartam volna, de bárcsak lenne egy ilyenem! Tényleg azonnali hatállyal csapatnám!


(azért írnék előtte egy búcsúlevelet, miszerint a következő szöveget véssék a sírkövemre: 1. verzió: Hát szerencsétlen egész életében mindenki lábtörlője volt, de legalább illedelmes, mosolygó és engedelmes és becsületes volt, csak hát elvitte a felhalmozódott gyűlölet meg stressz, amiket mindig magába fojtott. 2. verzió: Ég veletek, gennyláda emberfajzatok, én kiszálltam a buliból, további kellemes szenvedést kívánok nektek és kívánom, hogy szedjétek ízekre egymást! - Vagy talán mindkét szöveget!)

2020. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!