Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent, amikor valaki ízt...

Mit jelent, amikor valaki ízt írja messengeren, hogy "törlődött minden"?

Figyelt kérdés

Írt valamit kb fél éve. Én valamiért nem láttam, de most, hogy tekertem le, ekresve valakit észrevettem, hogy vastag fekete a szöveg. Rányomok, jé ez a válasz amit írt.


Gyorsan válaszolok, hogy bocsánatot kérek, valamit elronthattam, nem láttam az üzenetet, vagy nem vettem észre stb stb.


És ír vissza: Huu segítenél mit írtam? Törlődött minden.

Én schreenshottal válaszoltam.



Namost. Mi az, hogy törlődött minden? Magától nem törlődik. Ő törölte a beszélgetést?


2020. okt. 27. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Biztos ő törölte a beszélgetéseteket.

Én is szoktam olyat, hogy beszélek valakivel 2 szót, aztán egy idő után törlöm, mert már semmi szükségem az adott beszélgetésre.

2020. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valszeg o torolte en is szoktam, mar kihalt beszelgeteseket kukazni
2020. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Amúgy csak adás vétel maitt beszéltünk... Sikeres üzlet után pár nappal ugyanabban a csopiban ahol válaszolt a keresésemre megint kerestem valamit és írt nekem priviben, hogy Szia, lehet, hogy van olyanom is amit keresel.


Na ez az amit nem láttam. Ezek szerint törölte?

2020. okt. 27. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Most miért tartson meg egy olyan beszélgetést, ami egy idegennel folyt? :D
2020. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!