Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, ha a férfi...

Honnan tudhatom, ha a férfi szeret?

Figyelt kérdés
Milyen egyértelmű jelei vannak?
2020. okt. 27. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak dug veled,hanem elhív más programokra is.
2020. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nincs egyertelmu jele, amit korul lehet írni. Ha erzed erzed, ha nem, ott baj van, ez minden embernek szubjektiv dolog. Nekem parom pl. meg a szulinapomat is nehezen jegyzi meg, evfordulot hagyjuk is, karacsonyra mindig felrevalaszt, pedig 1000x hangsulyozom ev kozben hogy mit szeretnek. Na most ennek alapjan a legtobb nő mar duhbe gurul, (ahogy en is mindig). De ettol fuggetlenul TUDOM hogy szeret. Csak erzem. :) Abban ahogy beszel hozzam, ahogy bujik hozzam, ahogy gondoskodik rolam, ahogy mindent probal megadni hogy jo eletunk legyen. Egyszoval mindenben lehet erezni. Ha te mar ketelkedsz abban hogy szeret, mert nem erzed elegge, akkor ulj le vele es beszeld meg hogy tobb figyelemre vagysz. Mert lehet hogy csak azt hitte elegge torodik veled, de neked tobb kell.
2020. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából ez változó, mert mindenki máshogy fejezi ki a szeretetet. Én azt mondom, hogy azt érezni kell. :)
2020. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Feláll rád a gempája!

Ez egyértelmű... Milyen kérdés ez?

2020. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!