Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan képzeltétek el anno az...

Hogyan képzeltétek el anno az életeteket és mi valósult meg belöle?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Figyelemmel kìsértem, hogy Márknak köszönhetően mindenki lépcsőnek használt.
2020. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Inkább azokat a személyeket kell kérdezni, akik a megfelelő célt elérték.
2020. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szakács szerettem volna lenni, de kiskoromban nagyon nem gondoltam, hogy az nem lehetek egy külső negatív tényező miatt...
2020. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem így, ahogy most állok... :/

Bár ki tudja, lehet ez még jó lesz végül a végén

azt mondják amikor más terveid lettek volna, akkor zajlik az élet

hát nekem zajlik, mert folyton befuccsol minden amit csak szeretnék.

2020. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sikerült megnevettetnem Isten, ez is valami. " Ha meg akarod nevettetni Istent, akkor mondd el neki a terveidet."
2020. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

13-14 évesen még orvos/közgazdász szerettem volna lenni. Aztán beteg lettem. Még így is sikerült bejutnom jó hírű egyetemre, elég kemény egészségügyi szakra, de elvégezni nem bírtam a betegség miatt. Évek óta jobb és rosszabb időszakok váltják egymást, most 26 éves vagyok, még egy szakmám sincs, hiába küzdök, mindig újra beint a betegség.

A magánéletem szerencsére jó, esküvőt tervezünk.

Elég nehéz feldolgozni,hogy nem lesz akkora része a munkának/karriernek az életemben, mint amit mindig is elképzeltem.

26/n

2020. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy képzeltem, fiatal édesanya leszek, 30 éves koromra 2 gyerekkel, egy remek partnerrel, kutyákkal, nagy kertes házzal közel a szüleimhez.

Nagyon családcentrikus vagyok és nagyon naív voltam. Továbbtanulást illetően pedig egyenesen elvoltam veszve, fogalmam nem volt mit akarok.

Most 32 vagyok, belsőépítészként dolgozom, amit imádok. Nincs gyerek, nincs férj, nincs kertesház. 3 éve nem is élek Magyarországon. Macskám és kutyám van. És sok utazás (volt). Bár teljesen más életet élek, mint amilyet elképzeltem, cseppet sincs hiányérzetem. Egyedül az bánt, hogy távol vagyok a családomtól, de rajtuk kívül semmi sem kötött soha a szülővárosomhoz, mitöbb, nagyon visszahúzott az a környezet.

2020. okt. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

arról álmodtam, hogy divattervező vagy idegenvezető leszek, de néhány elkényeztetett gusztustalan sgg közben újraosztotta a világot "hasznos munkások"ra és "nem hasznos" munkásokra, akik utóbbiak menjenek csak tönkre és rohadjanak meg, mert betiltjuk őket, elvesszük a maradék pénzüket a koronavírushisztiben, és legyenek kedvesek megdögleni.

szóval felnőtt ember akartam egy nap lenni, munkával, háztartással, barátokkal, de mostmár leginkább csak öngyilkos leszek.

2020. okt. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

En azt hittem mindent hoz az élet es magatol jön.

Mint ahogy mesekben megismerkednek az emberek szerelem hazassag lesz, mindenki lesz vmi (dolgozo).


Költöztünk ism akkor is neztem, hogy jé uj hely mindenki uj, vajon milyen kalandok várnak ràm.


Ehhez kepest meg kellett latnom azt hogy az égvilagon SEMMI nem törtenik magàtol hanem mindent nekem kell tenni.

Különben akit szeretek le se ejt, különben kidolgozhatom a belem is éhbérért stb.


Már ott tartok hogy lehet tenyleg szimulacio az egesz, mint egy videojatek.


Csak hianyoznak belölem azok a vezetöi kepességek amivel a sajat jatekosom (az életem)jo felé tudnam alakitani. Akarhatok barmit ha nem tudom kivitelezni sem. Toronyorat lancokkal.

2020. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*eddig az egyetlen ami megvalosult mikor nem tudom hanyadik munkahelyet otthagytam egyszer elgondolkodtam, valojaban mit is akarok. Mi is kellene nekem egy munkahelytöl. Az joooo sokàra, de vegre megvalosult. (Ne kelljen emberekkel dolgoznom, vilagos erthetö feladataim legyenek, segitökesz intelligens fönökkel.)
2020. okt. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!