Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet tökéletes az életem?

Lehet tökéletes az életem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szinte mindenhol olyanokat látok, hogy hiába tűnik úgy, senkinek sem tökéletes az élete. Én viszont úgy érzem, hogy az enyém az az. Az enyém nem tűnik annak, viszont szerintem meg az. Baj, hogy én így érzek? Miért hiszik, hogy beképzelt vagyok? Baj, hogy én 100% ban elégedett vagyok vele?

2020. okt. 28. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha te elégedett vagy az életeddel,akkor nem baj.

Te úgy érzed,hogy az életed jó. Ezzel nincs semmi baj.

2020. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, de tudd, hogy ez csak átmeneti, mint minden... úgyhogy értékeld, élvezd ki... az enyém is az volt 30éven át, aztán beütött a szar.
2020. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudomásul veszed, hogy számodra és mások számára a tökéletesség teljesen különböző dolgokat is jelenthet, akkor igen, lehet tökéletes az életed. Persze főleg a saját értékítéleted szerint, mások szerint megkérdőjelezhetően.
2020. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!