Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ha kategorizálnátok a...

Lányok, ha kategorizálnátok a férfiakat kor szerint, hány éves kortól számit valaki fiúnak, srácnak, pasinak, férfinak, és fószernek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

0-14 fiú

15-20 srác

21-25 pasi

26 < férfi


A férfi szónál szerintem fontos az adott ember jelleme, mert aki harminc évesen is úgy viselkedik és gondolkodik, mint egy tini, az nálam nem férfi, hanem pasi (ha ezekhez a szavakhoz ragaszkodsz). A fószer szót nem használom, nekem túl proli hatás.

2020. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Első

Tehát a 27 és fél évemmel elvileg férfinek számítanék a szemedben, de a gyerekes viselkedésem miatt csak pasi maradtam.

2020. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
#2 mivel szűz is vagy, végképp gyerek vagy.
2020. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
#2-nek: Ha a nálad a gyerekes viselkedés negatív jelző (kvázi az éretlen szinonimája), akkor végül is igen, bár ennek a kategorizálásnak nem látom sok értelmét.
2020. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hármas

Honnan tudod, hogy szűz vagyok?

2020. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

0-14 nálam is FIÚnak számít


15-22 SRÁC, de már itt is függ a jellemétől


23-30 PASI, de ezt sem lehet csak így számokban meghatározni, a belső tulajdonságok is nagyon fontosnak bizonyulnak


31< FÉRFI, persze csak akkor, ha úgy is viselkedik.



Ez az egész kategorizálás nem feltétlen reális, ahogy előttem is írták, egy éretlen viselkedéssel simán "visszaminősíteném".

2020. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

18-ig fiú, felette férfi.


A srác, pasi, fószer, ipse, ürge inkább viszonyt, kinézetet jelentenek.


Srác az lesz, aki fiatal 20-on éves és ismerős. Pasi az lesz, aki jóképű. A többi meg inkább ilyen színezőszó sztorimeséléshez.


Ha azt mondom, beszállt a liftbe egy pasi, egy helyes jól öltözött ember képe van előttem, ha fószer szállt be, az rosszul/átlagosan öltözött, semmilyen különös ismertetőjegye.

2020. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

fiú=srác=pasi


férfi: 40 felett

2020. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
93%
Nekem a fiú és a srác szinonimák, ez ilyen 25-ig max. Utána férfi, ami a pasival szinonima. A fószert nem használom de én úgy tudtam, hogy az is a férfi szinonimája.
2020. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!