Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok egy olyan 30-as,...

Mit szóltok egy olyan 30-as, 40-es emberhez, akinek nincs autója?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz, ha valaki ennyi idősen nem rendelkezik jogosítvánnyal és autóval?

Legyen szó nőről vagy férfiról.



2020. okt. 30. 07:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem tartom gáznak. Ahol jó a tömegközlekedés, nincs is kényszer letenni a jogsit.
2020. okt. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Nem mindenki érez kényszert, hogy jogsit szerezzen, vagy autóval közlekedjen. Jobb is, nem mindenkinek való a vezetés. Nagyvárosban a tömegközlekedés meg általában jól működik így fölösleges autóba pattanni. Szerintem ettől senki nem lesz gáz. Van aki szeret vezetni és autóval létezni, van akinek meg a háta közepére sem kell. Azt én személy szerint mondjuk furcsának találom, ha családon belül senkinek nincs, mert valljuk be, nyaralni elmenni vagy nagybevásárolni azért kényelmesebb autóval és nem hátrány, ha legalább egy családtagnak van autója. Persze azért a hiányát se látom gáznak. De jellemzőbb azért, hogy egy családban van aki tud vezetni és rendelkezik autóval is.
2020. okt. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem szoktam figyelni, hogy masoknak milyuk van es mikent elnek. Pont eleg a szeretteimre odafigyelni, hogy nekik lehetoleg mindenuk meglegyen.
2020. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyamnak például meg a jogositvany megszerzesere sem volt igenye, mert lanykoraban a szemben levo házban lakott es soha nem is vagyott el a kornyekunkrol. Egyetlen munkahelyen dolgozta le az egesz eletet es az is a kornyekunkon volt. Szerintem egyáltalán nem gaz ha valakinek nincs olyan mint masnak … valoszinuleg nincs ra szuksege.
2020. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Es mi van azokkal akiknek van jogositvanya, szuper autoja is akad … megsem tud kozlekedni?
2020. okt. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Mégis mit kéne szólnom? Nem kötelező se az autó, se a jogsi ebben a világban. Van mindenkinek két szép lába, van tömegközlekedés. Akkor meg?

Ha nem jössz ki minimum nullára, akkor felesleg az autó, mivel akkor csak a pénzt viszi (benzin, javítás, műszaki, parkolási díj esetleg)

2020. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, mert nekem sincs. Mivel alkoholista vagyok, ezért sose akarok még jogsit se. Nem akarok én az árokban kikötni.
2020. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy ez egy olyan ember, aki 30-as, 40-es és nincs autója. Komoly gondok lehetnek annak az embernek az értékrendjében, aki birtokolható tárgyak alapján ítél meg egy embert. Számolatlan olyan, megfoghatatlan tulajdonsága lehet egy embernek, amiért lehet tisztelni, - a gépkocsi nem tartozik ezek közé.
2020. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bpn élek,a mindennapokban nem érzem feltétlenül szükségét.Amúgy anyagilag nem tudnék fenntartani egy kocsit is,de sztm pénzkidobás is lenne.

Legyen pénzem/pénzünk taxira,ha mégis feltétlenül szükséges.

2020. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen autóm, barátomnak van (apámtól örökölte), de alig használjuk. Budapest mellett lakunk, sokszor akkora a dugó, hogy tömegközlekedéssel a legoptimálisabb bejárni.

Nekem jogsim sincsen, azért szégyellem eléggé. Nekem sem való a vezetés, mert egyrészt nagyon szétszórt tudok lenni, másrészt ha bunkóznak velem arra nagyon agresszíven tudok reagálni, és hát látom mi megy az utakon. Bár tudom, hogy életveszélyes barom van kint az utakon, nem kell pluszban még egy. :D

2020. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!