Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idősebb korosztály miért...

Az idősebb korosztály miért gyűlöli a fiatalságot?

Figyelt kérdés
Sokan jönnek azzal, hogy a fiatalok mihasznák, meg a sorkatonasággal. Meg mindig a múltbéli dolgokkal példálóznak, és vernék a fiatalokat. Nagyon sok fb kommentet látok (benne vagyok hadtörténeti csoportban), és hajlamosakat olyanokat írni, hogy a háborús idők generációja értékesebb, meg csak az ember, aki hadat viselt, katona volt. Akkor a politikai oldalokon, ahová beszabadulnak az öregek, és válogatott mocskolódás zajlik, a főként liberálisabb fiatalság ellen.
2020. okt. 30. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

[link]


Na ezért.

2020. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam katona és beléptem a múltkor egy ilyen csoportba... kb 1 hétre. Nem vagyok már fiatal, de amit legutoljára kívánnék egy mihaszna fiatalnak, az a katonaság pokla. Rohadék szemétség volt az egész.


Lépj ki ezekről a helyekről és ha legközelebb élőben is ilyenről beszélnek neked, akkor köpj egyet.

2020. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
talán csak az irígység, hogy nem áll fel a cerka vagy fájdalmasan érinti őket a fizikai és szellemi hanyatlás.
2020. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
pl az olyan férgek miatt, mint a #3.
2020. okt. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen emberek,sok problémával.Gyűlölik a saját életüket,a fiatalok pedig jó célpont a frusztráció levezetésére,mert eleve fekete ponttal indítanak,mivel fiatalok,egészségesek(általában)Kedvencem az,amikor idegbeteg,alkoholista emberek büszkén oktatják a fiatalságot,hogy belőlük a katonaság embert nevelt,őket a tanárok,szülők jól megnevelték.És közben saját maguk mesélik el,hogy a felnőttek mi mindenért,ok nélkül lecsavartak nekik egy büdös nagy sallert.De azért igazolni akarják a fiatalok előtt,hogy ők bizony állták a sarat,és nem vált kárukra felnőttként.

Persze mindez típusfüggő is,mert nem minden beteges,sok problémás idős lesz "fiatal ellenes"

2020. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

jaja, pont a katonasag alatt lettek alkeszek sokan :D A mai katonak meg rohejesebbek mint anno, plusz penzert inkabb kimennek irakba es ott zsoldoskodnak... aztan meg jonnek a hazaszeretettel :D

Az orosz katonak is nagyon bolcs emberek voltak, sorra dugtak meg az emberek asszonyait es lottek fejbe a ferjet amikor rajta kapta oket.

2020. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben az országban az idősek nagy része múltban megrekedt, tájékozatlan, frusztrált ember, aki nem igazán tud mit kezdeni a mai világgal, ezért imád gyűlölködni.


az 5-ösnek meg nagyon igaza van: rohadt vicces, mikor elhízott, tájékozatlan hőbörgők papolnak arról, hogy milyen jót tett nekik a katonaság :D

meg lehet nézni, hogy ezen az oldalon is fiatalokat szidó idős emberek milyen szinten vannak. párral vitába szálltam nemrég, van egy szűk szakterület, amihez értenek, mert 40 éve csinálják, de minden más totál homály: nyelvtudás 0, tájékozottság, informatikai készség dettó.

„generációja értékesebb, meg csak az ember, aki hadat viselt, katona volt. „

hát hogyne! a hivatásos katonák meg aztán a csúcs! ahányat ismertem, mind fafejű egyszerű ember volt, aki a saját gondolkodását akarta rákényszeríteni mindenkire és küldetésének érezte, hogy a fiaiból „igazi férfit” neveljen.

ismerősöm is pont emiatt szakította meg a kapcsolatot az exkatona apjával. A Rulek Zoltán és hasonló idióta katona youtuberek is rendkívül értelmes, értékes emberek: szélsőjobbos primitív emberek, akik semmihez nem értenek, de nevelni akarnak.

2020. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!