Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A diplomás nők miért nem...

A diplomás nők miért nem jönnek össze szakmunkás férfiakkal?

Figyelt kérdés

A környékemen élő nők (akinek van diplomájuk) csakis diplomás pasikkal jönnek össze. Ez miért van? Miért nem jönnek ossze pl.: egy villanyszerelővel vagy burkolóval?

Ez máshol is így van?



2020. okt. 30. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Azok a nők valószínűleg nem szeretik a pénzt 😂
2020. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%
Mert azt hiszik, hogy akinek nincs diplomája az kevés emberileg.
2020. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Én az ellentétét tapasztaltam.
2020. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Azért egy kapcsolathoz nem árt, ha egy nyelvet beszélnek, van közös az érdeklődési körükben, esetleg a múltjuk is hasonló.
2020. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Mert, más körökben mozognak. Mi ezen annyira meglepő? Egy diplomás ember általában folyamatosan képzi magát. Ez stresszel jár. Nem hiszem, hogy a társa megértené és elviselné ezeket az időszakokat. Tapasztalat.
2020. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

Ezt diplomás jelzőt néha nehezen értelmezem. A mai világban kb. minimális energiaráfordítással megszerezhető egy diploma, amivel néhány ember kiemeli magát a halandók sorából.


Nekem a diplomás ismerőseim felének a végzettsége nem jó semmire vagy alkalmas arra, hogy nettó 160 ezerért dolgozzanak. Hozzáteszem, többsége nem is túl értelmes, néha kellemetlen már a butaságuk.


Persze, nem orvosokról, mérnökökről beszélek, de nekik nincs is szükségük arra, hogy megkülönböztetve érezzék magukat.

2020. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem unalmasak még ezek a kérdések? Én nem jönnék össze, mert nem lenne közös témánk. Ennyi.
2020. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Definiáld, szakmunkás. Rendőr, betegtologató, tűzoltó, mentőápoló is például az.

Egyébként nem a munka számít, nagyon sok értelmes ácsot, kőművest és burkolót ismerek. Ez ember és nem szakmafüggő

2020. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
#7 ez nem diplomám múlik, hogy valakivel eltudsz beszélgetni..xD
2020. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Én asztalosként dolgozom, 4 olyan barátnőm volt, akinek volt diplomája. (És nem azért lett vége, mert nekem nincs)
2020. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!