Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valami...

Miért van az, hogy ha valami bajom van leírom, elolvasom , kitörlöm a sorokat majd jobban leszek?

Figyelt kérdés

Írtam ide egy csomót, fél órája gépeltem, sok volt, mondom ezt ki nem írom, senki se fogja elolvasni. Átolvastam másodszorra és már meg is nyugodtam.


Ez nem az egyetlen, több alkalommal inkább a vissza nyilat nyomtam meg, de gondoltam ha már itt vagyok a kérdésbe kiírom ezt.


Ez annak az oka lehet, hogy nincsenek barátaim, írok és kiadom magamból akkor már jobb?


2020. okt. 31. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha meg is nyugszol, lehet, hogy a nyugodtságod ellenére is érdemes kikérned az értelmes válaszolók véleményét. Aki segíteni akar, az csak önbizalomépítő lehet számodra. Én hidd el, hogy elolvastam volna az irományod, ha valami érdekes történetet, gondolatmenetet boncolgatsz benne.
2020. okt. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én van, hogy kiírok ide egy regényt, rinyàlok, és ha jön 1-2 megnyugtató válasz, akkor megnyugszom. Mostanában egyre kevesebbet csinálok ilyet, de örülök, hogy ide fordulhatok, ha elegem van, mert egyébként nem nagyon van aki meghallgatna engem. Rokonaim messze laknak, barátaimmal ritkán találkozom, munkám nincs, iskolába ritkán kell járnom, párom soha nem figyel rám. Így marad az, hogy rinyàlok itt.
2020. okt. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert kiadod magadból.


Az emberek ezért vezetnek néha naplót.


Sőt, én anno a kutyámnak is meséltem ezt-azt, jobban éreztem magam tőle, pedig nem értett egy kukkot sem :D

2020. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!