Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lakótarsam meglátta, hogy...

Lakótarsam meglátta, hogy imádkozok, most nem szól hozzám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
SJW -s közegben vagyok vallás szóba nem jöhet, én majom meg elkezdtem nyitott ajtónál imádkozni. Nem tudtam, hogy itthon van. Annyit mondott, hogy "ezt nem akartam látni". A világ legmegosztóbb vallását találtam magamnak, eddig nem mentem imahelyre mert még tanulok , még az elején vagyok.
2020. okt. 31. 02:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez gàz.

Én valahogy probálnám meggyözni azert hogy ne nezzen jehovasnak vagy ilyesmi deffektesnek.

2020. okt. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neem jehova, nem tudok én osztani 33:4 meg ilyen oktondi dolgok vannak a szövegeikben. Nem bálványimádónak készülök.
2020. okt. 31. 02:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is azt irtam hogy jehova lennél.

Hanem tuti hogy nem néz szàzasnak most teged. Erröl irtam.

2020. okt. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SAMpernatural ***** válasza:
hát előbb utóbb csask hozzád szól majd (:(
2020. okt. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rokonaim Jehova tanúi, én meg a szüleim nem ezt valljuk, de soha nem hozzuk ezt fel egymásnak családon belül, és ennyi. Mi elfogadjuk, hogy ők mást vallanak, meg fordítva is. Ennyi. 2020-bam ne legyen már tragédia az, hogy ki miben hisz, ha nem hittérítő...

Egyébként, mit vallasz? Vagy nálatok úgy kell imádkozni, hogy meztelenül, vagy mit nem akart annyira látni? Esetleg muzulmàn lettél?

Abban, hogy valaki a saját szobájában imádkozik az miért ciki, vagy miért egyenlő a világvégével?

2020. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szektàba csatlakoztàl? Mert akkor megértem a kiakadàsàt.
2020. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Lakótarsam meglátta, hogy imádkozok, most nem szól hozzám, mit csináljak?"

Nem értem miért kéne bármit is csinálnod. Elítéli egy dolgot, amit te szeretsz és csinálsz. Miért kéne bármit is tenni? Miért kéne bármiről meggyőzni, mentegetőzni? Mi vagy te, valami alárendelt? Hihetetlen mennyire lealacsonyítod magad és az érzéseid.


"ezt nem akartam látni""

Én mondtam volna neki ezer dolgot, hogy mit nem akartam volna látni Ő belőle és az ő viselkedésében. Nem vagy egy gyerek és ő nem az apád. Nem vagy BŰNÖS. Ha nem akarja látni, ne nézzen oda legközelebb. Mondjad neki, h rendszeresen fogsz imádkozni, szóval ha nem akarja látni, bújjon el.

2020. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, iszlám kezdett el érdekelni.


Ő azt mondta ma, hogy zsidó. Mondtam neki, hogy nem fogok közelkeleteset játszani szóval nyugodt legyen.

2020. okt. 31. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!