Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehet valaki, akinek már...

Mit tehet valaki, akinek már élni sincs kedve a járványhelyzet miatt? Teljesen depresszióba esett, és ez az emberi kapcsolatait is negatívan érinti

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én nekem alapból sincs kedvem élni. A járvány eddig semmiben sem szabott gátat az életemben
2020. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Lazulj, ne legyenek elvarasaid magad fele
2020. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Fogd úgy fel, hogy ha a fejed tetejére állsz, akkor sincs ráhatásod az eseményekre és ez rajtad kívül sok millió embert érint. Ez van, ebből kell kihozni a legjobbat. Egyszer vége lesz, mint mindennek, a köztes folyamatokat pedig nem tudjuk befolyásolni, csak elviselni és hozzá igazítani az életünket. Az emberek ennél ezerszer rosszabb dolgokat kibírtak, így vannak összerakva. Türelem és egy kis pozitivitás.
2020. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ne a jelent nézd, hanem gondolj arra, hogy jövőre ilyenkor már nagyrészt a múlté lesz az egész.
2020. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Az Én életemet a vírus tette tönkre! Távoktatás, depresszió, öngyilkossági kísérlet; többek közt ezekkel/ezek miatt szenvedtem! Most már szinte mániákusan próbálok magamnak ártani, hogy egyszer csak holtan essek össze! Pedig előtte felhőtlen életet éltem! A koronavírus a legnagyobb szörnyeteg, ami csak létezhet, hidd el!
2020. nov. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5os, mi történt? :(
2020. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!