Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik lennél inkább ha...

Melyik lennél inkább ha választanod kéne: koronavírusos vagy munkanélküli? Miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 11:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%
Átestem a víruson, szerencsére jó az immunrendszerem, igaz, azóta kicsit nehezebben veszem a levegőt. Végül is ki lehetett bírni, de van, akire durvábban hat. Ha azért tetted fel, mert az egész országra akarsz következtetést levonni (pl. hogy nyisson ki minden, mert a munkanélküliség rosszabb), azt semmiképpen nem pártolom.
2021. febr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

Én munkanélküli vagyok, szóval sok választásom nincsen.

De nem lennék koronavírusos.

Rokonom és több ismerősöm is elkapta, valaki többször.

Rokonom majdnem belehalt, pedig nincsen alapbetegsége. Nyár végén volt beteg, mai napig szarul van.

Sokan azt nem fogják fel, hogy sok betegségnél így ennél is a szövődmény veszélyes. Csak höhö nem vót tünet, kemény vagyok. A májbetegségek jó része is tünetmentes sokáig és a rák több fajtája is.

De hiába írom le, egyesek előbb hisznek egy mindenegybenblognak, a helyi műkörmösnek vagy a pszichopata szélhámos Gödénynek, mint az orvosuknak. Tehát nekem miért is hinnének.

Sajnos erről a kormány is tehet a fos kommunikációval és azzal, hogy a vendéglátósokat is ellehetetleníti.

És nem rettegek, eljárok boltba, sétálni, emberek közé, mielőtt valamelyik életiskolájás feltételezné ezt.

2021. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%
A 21. válaszolót miért pontozták le ennyire?
2021. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
jé, nem is láttam, hogy le voltam pontozva, most már 70%, de annak tudatában írtam a választ, hogy ez megosztó téma és nem mindenkinek fog tetszeni.
2021. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Koronavírusos, mivel fiatal vagyok, nem betegeskedő és nincs semmilyen betegségem, családban sincs ilyen ember, így átvészelném, mint a sima influenzákat is.

Munkahelyet találni sokkal nehezebb, főleg úgy a mostani egész jó és akárhova mennék kezdhetném lentről éveken át a lépcsőfokokon lépkedést és a fizetésem is visszaesne arra a szintre.


Egyébként októberben valóban elkaptam két pozitív tesztes, tovább tartott és nem hatottak olyan jól a gyógyszerek rá, mint a sima influenzákra, de azon kívül semmi egyéb.

2021. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!