Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is valami pattanas...

Szerintetek is valami pattanasos élettelen ez a V4, Ausztrias Balazska aki napi 10 kerdesr kiir a tavoktatasrol mindig mashogy korulirva?

Figyelt kérdés
Nem tudom elkepzelni, hogy valaki ezen gondolkozzon egesz nap hogy hogy tud utalni hogy tavoktatas lesz minden nap.. Ennyi elete lehet valakinek? Meg lett mondva nem lesz megegyszer tavoktatas folosleges errol kerdeseket kiirni

2020. nov. 1. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
nekem már megírta, hogy mindenki utálja a suliban, nagyon introvertált, nincsenek barátai és egész nap csak gépezik és ezért nem akar suliba járni és imádkozik minden nap, hogy itt is bezárjanak.
2020. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Simán elképzelhető.
2020. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Simán elképzelhető, De szerintem nem egy személyről van szó.

Szerintem van a munkaügyis troll, aki a meredekebbnél meredekebb dolgokat írja ki munkahely témában leginkább. Hozzá tartoznak az iskolás kérdések is, meg a tanárok béreit és az iskolazárást firtató doglok is. A másik pedig Balázska, aki az élettelen alkoholista, most éppen Bandi a ló néven nyomja

De az is lehet, hogy többen vannak. Vagy egy ember, több személyiséggel a fejében


[link]

2020. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!