Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan akadnak ki ezen az...

Jogosan akadnak ki ezen az ismerőseim, jogosan zavarja őket ennyire?

Figyelt kérdés
Nem szoros kapcsolatok ezek, sima ismeretségek egy helyről. De mivel elég rosszak a döntési képességeim, határozott döntéseket hozni egyáltalán nem tudok, mindig vergődök hogy most mi legyen, és most emiatt a járványhelyzet miatt elég nehéz helyzetben vagyok, hajlamos vagyok őket kérdezgetni hogy mi legyen, mit csináljak. Általában ilyen dolgokat kérdezek tőlük, hogy mit gondolnak, szerintük bemenjek-e egyetemre bejárjak órákra vagy ne, ha nem akarom a vírust elkapni. Vagy hogy veszélyes-e ha elmegyek kirándulni egyet. Meg ilyeneket, hogy olvastak-e valami fontos hírt a járványról, esetleg tudnak-e valakit az egyetemről aki elkapta a vírust vagy tünetei vannak. Igazából hetek óta ez megy, hogy ezeket kérdezgetem tőlük, már szeptember eleje óta. És valamiért nagyon zavarja őket, szerintetek jogosan?
2020. nov. 2. 09:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg aztán minél inkább eldurvul a járványhelyzet, annál bizonytalanabb leszek be merjek-e járni órákra, és így egyre inkább hajlamos vagyok ezzel nyaggatni őket. Nagyon nehéz jelenleg a helyzetem
2020. nov. 2. 09:09
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem csoda, hogy bosszantja őket. Persze, érdemes beszélni a dilemmákról, de hadd ne ők döntsenek mindig helyetted. Felnőtt vagy, vállalj magadért felelősséget. Nem azzal van a baj, hogy néha kikéred a véleményüket, de tényleg folyamatosan nyúzni őket ezzel... nem igaz, hogy nem érzed, hogy ez gáz és kényelmetlen.
2020. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt gondoltam, hogy az egyetemisták okos, értelmes emberek.... Hát bebizonyítottad, hogy tévedtem....
2020. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogos. Vagy baromságokat kérdezel (mégis egy nagy erdőben ahol kb 200 méterre van tőled egy másik ember mi bajod lenne?) vagy olyan egyértelmű dolgokra kérdezel rá, amiket ha te is elolvasnál tudnál (pl. online oktatás).
2020. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Sokaknak már tele van töke ezzel az állandó korona folyammal.A tévében a rádióban az újságokban stb. mindenhol csak corona,corona,corona,covid,covid,covid,védőtávolság,maszk,maszk,maszk,büntetés......
2020. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertől engem is zavarna, ha folyamatosan ez lenne a témád. Bár már nem lenne a témád, mert megmondtam volna a magamét.
2020. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csoda, hogy zavarja őket. Bizonytalanságodat, határozatlanságodat, döntésképtelenségedet látják.
2020. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
engem is bosszantanak a vírusparás kis hülyék, totál megértem a haverjaidat... ha szeretnéd nem idegesíteni őket, ajánlom hogy nőj fel és ne viselkedj hisztis nyugger módjára.
2020. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az igazi baj ott kezdődik, hogy te olyan dolgok kapcsán nyaggatod az isnerőseidet, aminek te magad is könnyen utána tudnál járni döntéskényszer nélkül. Vagy bosszantóan lusta vagy, vagy aggasztóan egyszerű. Rajtad áll, hogy a kettő közül választasz egyet és azt felvállalod, vagy harmadik lehetőség szerint összeszeded magad és úgy viselkedsz, mint egy felnőtt ember.
2020. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem a korábbi kérdéseidre is, nem tudom minek írsz megint ha azokat a tanácsokat se voltál hajlandó megfogandi. Alapból ott a probléma, hogy folyamatosan zaklatod a szaktársaidat, kéretlenül írkálsz nekik, meg baromságokat kérdezgetsz tőlük csak azért, hogy kicsikard, hogy hozzád szóljanak, teljesen alap, hogy ezek után mindenki undorodik tőled.
2020. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!