Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy Azahriah...

Mit szólnátok egy Azahriah (paul street) x Missh zenéhez?

Figyelt kérdés

Ati már hangoztatta párszor instagramon, hogy szereti Missht és szeretne vele közös zenét is. Ti mit szólnátok hozzá?

Szerintetek milyen lenne a zene?

Szerintetek lesz egyáltalán olyan, hogy ők ketten közös zenét csinálnak?

Én mindenesetre nagyon adnám, mert imádom mindkettejüket, példaképeim és szeretném, ha jó kapcsolatot ápolnának ❤️



2020. nov. 2. 21:13
 1/9 anonim válasza:
97%
Én Azahriaht nagyon szeretem, de az a zenéje amit Vitó Zsomborral csinált nem igazán tetszett nekem. Szerintem maradjom az angolnál.
2020. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Valahogy úgy képzelem el, hogy Missh megveri Azahriah női fanjait koncerten, nekem nem tetszene. :DD
2020. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 miért verné meg a női fanjait?
2020. nov. 2. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Jezus, Missh-nek ne jöjjön ki uj zenéje, a magyar zene egyik szégyene, gáz rajongótáborral.
2020. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
#2 vagyok, egy gagyi poént próbáltam ellőni arra az esetre reflektálva amikor Missh koncert közben megütött egy nőt. :p
2020. nov. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 igen, de volt rá oka :D
2020. nov. 3. 14:24
 7/9 anonim válasza:
97%
(másik ember vagyok) Mi volt az oka? Nem ismerem a storyt, mondjuk eleve Missht sem, egy számát sem ismerem, kivéve a R*banc vagy-ot. Hallottam róla ezt-azt. Azok alapján egy jó érzésű nőnek sem kellene szeretnie őt, és egy fiú számára se lenne szabad, hogy ő legyen a példakép. Ati max. a számait szeretheti, magát az embert biztos, hogy nem. Missh szemében mindenki egy senki (interjúiból és insta storyjaiból kiindulva, abból a párból amit láttam), így ha egy nagy csoda folytán összeállna Atival, akkor is utána tuti lenne valami baja vele, Ati és a fanjai is le lennének hordva mindenféle szutyoknak, azt meg köszi nem. Vannak elég érdekes Missh rajongók, még halálosan meg is fenyegetnék őt 8s,mint mindenki mást, aki bármi negatívat szól róla (pl. Zshowtime), ez nekünk és Atinak sem hiányzik. Maradjon meg a saját közönségének.
2020. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vicces.lány ***** válasza:
91%
Én nekem nem tetszene mert akkor Pule nagyot sűllyedne a szememben ha összeállna a magyar zene egyik fő szégyenével.
2020. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LakatosAnonymus ***** válasza:
100%
Szerencsére nem fog ilyen történni, Paul nem süllyedni erre a szintre. Bár azt is kétlem, hogy valaha említette volna Missh iránti rajongását. Missh egy utolsó drogos, nőverő, részeges szardarab.
2021. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!