Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen testbeszédre utal, ha...

Milyen testbeszédre utal, ha beszélgetek egy férfival a szobában és ő kapucniban ül?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondja a teste, hogy ő egy suttyó. Vagy csak simán bolond.
2020. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Feltételezem kintről hívtad be, és jelzi, hogy nem ér rá, menne vissza.
2020. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem. Én voltam nála.
2020. nov. 4. 13:21
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy rajta van a kapucni az még nem elég ahhoz, hogy megmondjuk milyen a testbeszéde. Akkor itt el is mondanám, hogy a testbeszédhez a TEST a lényeg, és nem a ruha rajta.
2020. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem testbeszéd. Önmagában nem jelent semmit, lehet, hogy fázik a feje.
2020. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon fura divat ez a kapucni viselés. Leginkább suttyókon látom, ahogy az első is írta. Nem akarok népcsoportot mondani, de tudjátok kik szoktak mindig behúzott nyakkal, kapucnival a fejükön járni. Nekem mindig az jut eszembe erről, hogy így kevésbé beazonosíthatóak a biztonsági kamerák felvételein, és azért terjedt el ennyire ez a viselet. Sokan autóban is használják, vezetés közben, ami meg életveszélyes lehet a perifériás látás korlátozása miatt, de ebbe ne is menjünk bele.

Persze lehet, hogy csak fázik a füle, feje, vagy csak ez tetszik neki, és azért hordja így. Nekem csak egy fokkal jobb annál, mint ha napszemüvegben beszélget velem valaki. Ettől önmagában nem alkotnék véleményt az illetőről, mert a kapucni viselés nem számít tiszteletlenségnek. Inkább csak idétlen szerintem. De ha hideg van, az magyarázat lehet.

2020. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos. Igen. Aroganciára utalt a testbeszéde. Tarkóra tett kezek, hátradőlt, és nyitott lábakkal ült.
2020. nov. 4. 13:33
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem testbeszed. Ez egy suttyo, aki olyan akar lenni, mint egy rapper, aki olyan akar lenni, mint egy gettoban elo strici, diler, mikozben ez nem magyar suttyo, ettol coolnak erzi magat. Ciki.
2020. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mivan uccsó?

Neked meg mibajod?

Német egyébként nem cigány, de ez mind1

2020. nov. 4. 13:58
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Suttyó tirpák
2020. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!